مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار صادرات سنگ نمک آبی کریستالی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معدن نمک آبی در ایران کجاست؟خواص نمک آبی گرمسارخرید عمده سنگ نمک آبی کریستالی
سنگ نمک آبی کریستالی

بازار صادرات سنگ نمک آبی کریستالی، قیمت سنگ نمک آبی در بازار صادراتی، بزرگترین معدن نمک آبی در ایران جهت تامین سنگ نمک آبی صادراتی، صادرات سنگ نمک آبی به سراسر دنیا.

سنگ نمک آبی کریستالی که در سطح جهان با نام Persian Blue Salt شناخته می شود در واقع نوعی نمک خوراکی یا نمک طعام است که دارای مواد معدنی خاصی همچون سیلویت آهن کلسیم پتاسیم و دیگر مواد است.

این نوع سنگ ها در شرایط آب و هوایی خاص و همچنین فشار و رطوبت به رنگ آبی در آمده‌اند. رنگ آبی این کریستال ها به صورت طبیعی است و نمی‌توان های بزرگی از این نوع سنگ را رنگ کرد و به همین دلیل است که خرید آن از مکانی که معتبر باشد بسیار حائز اهمیت است.

سنگ نمک آبی کریستالی

معدن نمک آبی در ایران کجاست؟

معدن سنگ نمک آبی کریستالی در ایران گرمسار است که به عنوان نایاب ترین سنگ نمک در دنیا شناخته شده است. مشتریان اصلی که این سنگها را خریداری می نمایند کشورهایی از اروپا هستند که عمده صادرات نیز به این کشورها صورت می‌گیرد. مهمترین نکته‌ای که باید در مورد تجارت سنگبری بدانید این است که چرا تعداد آن بسیار کم و محدود است.

این سنگ ها که به عنوان سنگ آبی کریستالی شناخته می شوند در واقع دارای خواص بسیار مهمی هستند. سنگ نمک آبی کریستالی در شهرهای مختلف از ایران به صورت رگه هایی دیده شده است. البته بعد از برداشت و نمونه‌برداری هایی که در این زمینه انجام گرفته است مشخص شده که ارزشی خوراکی ندارد و به همین دلیل مورد توجه قرار گرفتند.

به طور کلی می توان گفت که در دو شهرستان گرمسار و سمنان این سنگ ها بیشتر یافت می شوند اما همانطور که گفته شد گرمسار به عنوان معدن اصلی سنگ نمک آبی کریستالی در ایران شناخته شده است.

سنگ نمک آبی کریستالی

خواص نمک آبی گرمسار

در این بخش می خواهیم شما را با خواص نمک آبی کریستالی آشنا کنیم. در موقع بررسی‌هایی که از این سنگ ها انجام گرفته است نشان می‌دهد که این نمک‌ها در واقع غنی و سرشار از یکسری مواد معدنی و همچنین مغذی هستند.

این ماده که از کوه‌های ایران استخراج می‌شود دارای مقادیر بسیار زیادی از کلسیم منیزیم آهن و همچنین پتاسیم می‌باشد. از آنجایی که در سال‌های اخیر تنها چندین تن از نمک آبی کریستالی استخراج می‌شود. می‌توان گفت که این نمک‌ها به عنوان یکی از نادرترین و کمیاب ترین نمک‌ها در جهان به شمار می‌آید. که خواص بی شمار آنها هم بر این نایابی تاثیرگذار است و عده بسیار زیادی علاقه مند به استفاده از آنها هستند.

سنگ نمک آبی کریستالی

خرید عمده سنگ نمک آبی کریستالی

معادن بسیاری برای فروش سنگ نمک آبی کریستالی در ایران وجود دارد. این معادن از جمله مکان هایی هستند که سنگ نمک در آنها جای دارد و استخراج آنها در شهرهایی مانند گرمسار به سمنان اتفاق می‌افتد و همچنان هم استخراج سنگ نمک آبی کریستالی به عنوان یک شگفتی در جهان شناخته شده است.

می‌توان گفت که امروزه بازار فروش اینگونه سنگها در کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار رونق دارد. شما می توانید این سنگ ها را برای کلکسیون شخصی و زیبایی بخواهید البته قیمت آنها بسیار متفاوت خواهد بود همچنین می توانید آنها را به صورت عمده خریداری کنید که قطعات بزرگی هستند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *