مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار صادرات نمک تصفیه شده خوراکی تبلور مجدد

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با نمک هیدرومیلنمک تبلور مجدد چیستکارخانه تولید نمک تصفیه شده
نمک تصفیه شده

بازار صادرات نمک تصفیه شده خوراکی تبلور مجدد، صادرات نمک خوراکی به عراق با ید ۶۰، صادرات نمک تبلور مجدد به افغانستان، نمک تصفیه شده خوراکی با کیسه ۲۵ کیلویی.

سال های طولانی است که استفاده از نمک تصفیه شده ید دار، جای استفاده از نمک های بدون تصفیه قدیمی را گرفته اند و بیشتر مردم ایران و جهان، از این نوع نمک برای استفاده در غذا های خود استفاده می کنند. این نوع نمک، ید دار بوده و از ابتلا به بیماری هایی از قبیل بیماری گواتر نیز ممانعت به عمل می آورد. نمک تصفیه شده، عاری از هر گونه آلودگی از نظر مواد معدنی و عناصر خطرناک برای سلامتی انسان بوده و لذا استفاده از آن می تواند سلامتی فرد را از نظر تامین نمک و ید مورد نیاز بدن تضمین کند. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را با نمک تصفیه شده ید دار آشنا کرده و درباره روش های تولید و تصفیه سازی نمک، توضیحاتی را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

نمک تصفیه شده

آشنایی با نمک هیدرومیل

در بعضی از کارخانجات تصفیه نمک، نمکی که برای تصفیه وارد دستگاه های این کارخانجات می شود، به روش هیدرومیل تصفیه شده و برای استفاده آماده می شود. این روش تصفیه نمک، از جمله بهترین روش های تصفیه نمک در ایران و جهان می باشد،

ناخالصی های موجود در نمک، به طور دقیق و حساب شده ای از آن جدا می شوند. در این نوع روش تصفیه نمک، حتی ناخالصی هایی که بین ذرات و کریستال های نمک نیز وجود دارند نیز جدا سازی شده و خارج می شوند. لذا پس از تصفیه نمک به روش هیدرومیل، نمک هایی با کیفیت بالا و عاری از هر گونه آلودگی از نظر عناصر خطرناک برای سلامتی انسان تولید شده و روانه بازار خواهند شد.

نمک تصفیه شده

نمک تبلور مجدد چیست

یکی دیگر از روش های تولید نمک تصفیه شده، و پاکسازی نمک از آلودگی های ناشی از عناصر و مواد معدنی خطرناک برای سلامتی انسان، تصفیه نمک به روش تبلور مجدد می باشد.

در این نوع روش، دانه های نمک به طور کامل از یکدیگر جدا شده و هیچ گونه عنصری به جز سدیم و کلر که عناصر تشکیل دهنده نمک می باشند، در آن وجود ندارد. البته به این نمک های تصفیه شده، ید نیز اضافه می شود تا ید مورد نیاز بدن انسان، از این طریق بدست آید.

نمک تصفیه شده

کارخانه تولید نمک تصفیه شده

کارخانه ها و شرکت های بسیاری در سطح کشور وجود دارند که اقدام به تولید نمک تصفیه شده با درصد خلوص بالا می نمایند. بسیاری از این شرکت ها، از روش تبلور مجدد، و بعضی دیگر نیز از روش هیدرومیل برای تصفیه نمک استفاده می کنند و پس از تصفیه، این نمک ها را برای فروش، به بازار فروش این محصولات در سراسر کشور ارسال می کنند.

برای صادرات نمک تصفیه شده با ما تماس بگیرید.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *