مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار عرضه نمک صنعتی در سال ۱۴۰۰

آنچه در این مقاله می خوانید...

درجه خلوص نمک صنعتی نسبت به نمک خوراکیاستعلام قیمت نمک صنعتی در گریدهای مختلف
نمک صنعتی

بازار عرضه نمک صنعتی در سال ۱۴۰۰، قیمت سنگ نمک صنعتی، تولید کننده نمک صنعتی، صادرات نمک صنعتی با کیسه جامبو بگ، برای خرید مستقیم نمک خوراکی و صنعتی از کارخانه تماس بگیرید.

نمک یکی از محصولات بسیار پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد که علاوه بر استفاده در تهیه غذا می تواند در صنایع مختلف نیز مورد استفاده قرار بگیرد و این نوع خاص نمک به نمک صنعتی مشهور می باشد.

بازار عرضه نمک صنعتی در سال ۱۴۰۰ اقدام به ارائه این محصول توسط فروشنده برتر آن کرده است و خریداران می توانند نیاز خود را از این بازار از طریق این فروشنده و با نرخ پایین تهیه کنند.

نمک صنعتی

درجه خلوص نمک صنعتی نسبت به نمک خوراکی

از نظر شکل ظاهری بین نمک صنعتی و نمک خوراکی شباهت های بسیار زیادی وجود دارد اما اختلاف نیز کم نبوده به گونه‌ای که این دو نمک از نظر میزان خلوص دارای تفاوت‌های زیادی هستند؛ نمک صنعتی در تولید انواع مواد شیمیایی و به ویژه در صنعت پتروشیمی دارای کاربرد زیادی است و استفاده از نمک در این موارد نیازمند درجه خلوص بالا به اندازه نمک خوراکی نمی باشد بنابراین مهمترین تفاوت بین این دو نمک از نظر میزان و خلوص است و اینکه در نمک صنعتی ید وجود ندارد.

درجه خلوص در نمک خوراکی ۹۹ درصد می باشد در حالی که این میزان در نمک صنعتی ۹۵ درصد است و این مسئله به دلیل انجام فرآیندهای پالایش و تصفیه بر روی نمک خوراکی و زدودن انواع ترکیبات معدنی نامناسب از آن است زیرا ترکیباتی همچون جیوه و آرسنیک در نمک تصفیه نشده می ‌تواند باعث ایجاد سنگ کلیه و مسمومیت در بدن شود اما در نمک صنعتی به علت عدم مصرف خوراکی از این نظر محدودیتی وجود ندارد و نیازی به پالایش و خلوص بیشتر از این مقدار نیست.

بنابراین درجه خلوص نمک صنعتی نسبت به نمک خوراکی بسیار کمتر است زیرا فرایندهای مختلف پالایش و روی آن صورت نگرفته است و به دلیل استفاده از آن در صنایع مختلفی مانند چرم‌سازی، تغذیه دام و طیور، تولید رنگ، دامپروری و بسیاری از موارد دیگر نیازی به بالا بردن درجه خلوص نمی باشد.

نمک صنعتی

استعلام قیمت نمک صنعتی در گریدهای مختلف

ارائه نمک صنعتی در گرید های مختلف آن به شکل سنگ نمک صنعتی است و از معادن آن که در بخش‌های مختلف کشور وجود دارند قابل استحصال می باشد با این وجود با توجه به متفاوت بودن انواع این نمک ها از نظر میزان خلوص از نظر قیمت نیز بین آنها تفاوت وجود خواهد داشت بنابراین خریداران عمده باید قبل از سفارش این نمک نسبت به استعلام قیمت آن اقدام کنند تا به این ترتیب بتوان برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای سفارش آن انجام شود.

نمک صنعتی

استعلام قیمت از طریق همین وب سایت و بخش فروش آن به راحتی انجام می‌گیرد و خریداران می ‌توانند در تماس مستقیم با این فروشنده از طریق تلفن و شبکه های اجتماعی مختلف از قیمت روز این باخبر شده و بر اساس نیاز نمک صنعتی مورد نظر را برای آدرس خود درخواست نمایند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *