مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده عمده نمک نارنجی با دانه بندی مختلف

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کننده نمک نارنجیتفاوت نمک نارنجی و صورتیصادر کننده نمک نارنجی در کیسه ۲۵ کیلویی
نمک نارنجی

تولید کننده عمده نمک نارنجی با دانه بندی مختلف، معدن نمک نارنجی، خرید سنگ نمک نارنجی، تامین و تولید نمک نارنجی ویژه صادرات، ماهانه ۸۵۰ تن در کیسه های ۲۵ کیلویی.

تولید کننده نمک نارنجی

شاید برای خیلی از شما خوانندگان این مقاله، شنیدن اسم نمک نارنجی کمی عجیب باشد؛ و حتی برای اولین بار باشد که اسم آن را می شنوید. اگر برایتان جالب شد تا بدانید این نمک چیست و چه مصارفی دارد، خواندن این مقاله را از دست ندهید.

نمک نارنجی متشکل از دو عنصر سدیم و کلر می باشد؛ که با تبلور شدن این دو عنصر نمک به وجود می آید. شهر گرمسار سمنان را می توان مهد تولید این نوع نمک دانست؛ کشور ایران اما تولید کننده و صادر کننده این نوع نمک نیست و کشور هند نیز در تولید و صادر کردن نمک نارنجی به دنیا دستی بر آتش دارد.

این نوع نمک دارای خواص بی نظیری می باشد که باعث شده تا بسیاری از مردم رو به استفاده از آن بیاورند. هر چه رنگ نمک پر رنگ تر باشد، یعنی این نمک خواص بیش تری را در خود دارد. از خواص نمک نارنجی می توان به رفع کم خونی، کاهش استرس، کاهش عفونت در بدن و.. اشاره کرد.

نمک نارنجی

تفاوت نمک نارنجی و صورتی

قبل از این که بخواهیم در مورد تفاوت های این دو نمک توضیح دهیم؛ نیاز است تا توضیحاتی در خصوص نمک صورتی بدهیم. این نوع نمک بر خلاف نمک های نارنجی در ایران وجود ندارد و خاستگاه آن کوه های هیمالیا می باشد؛ به سبب همین موضوع این نمک به نمک هیمالیا نیز معروف می باشد. این دو نوع نمک را می توان خالص ترین نمک های تصفیه شده دانست. نمک صورتی نیز همانند هم خانواده نارنجی خود خواص بی شماری را دارد؛ که از مهم ترین آن ها می توان به درمان انواع بیماری ها اشاره کرد.

نمک نارنجی

نمک نارنجی و نمک صورتی تفاوت خیلی زیادی با یکدیگر ندارند و مهم ترین تفاوت آن ها را می توان در رنگشان دانست؛ علاوه بر این شما این امکان را دارید که با خیس کردن نمک صورتی، در استحمام های خود از این نمک استفاده کنید؛ در صورتی که این امکان برای نمک نارنجی وجود ندارد. با این تفاسیر اما هر دو نمک یکی از بهترین گزینه ها برای جایگزینی با نمک سفید در سفره هاست.

نمک نارنجی

صادر کننده نمک نارنجی در کیسه ۲۵ کیلویی

همانطور که ابتدای مقاله به آن اشاره شد، صادر کننده این نوع نمک دو کشور ایران و پاکستان می باشد. در کشور ایران اما گرمسار سمنان را می توان قطب تولید این نوع نمک دانست.

نمک های نارنجی معمولا در کیسه های ۱ تنی به خارج از کشور صادر می شوند؛ علاوه بر این در وزن های مختلف در بازار عرضه می شوند تا طرفداران این نوع نمک بتوانند از آن استفاده کنند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *