مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده قرص نمک دستگاه دیالیز

آنچه در این مقاله می خوانید...

قرص نمک چیست؟قرص نمک دیالیزتولید کننده قرص نمک
قرص نمک

تولید کننده قرص نمک دستگاه دیالیز، قرص نمک دیالیز در کیسه های ۲۵ کیلویی، قرص نمک دستگاه سختی گیر با قیمت بسیار مناسب، ارسال به سراسر کشور، ظرفیت تولید ماهانه ۵۰ تن.

قرص نمک چیست؟

قرص نمک دارای خلوص بالا و برای مصارف مختلفی تولید می شود. دو الکترولیت سدیم و کلرید، مواد اصلی تشکیل دهنده قرص‌ های نمک هستند. این قرص ها برای دستگاه های سختی گیر آب یا سیستمی که به طریقه اسمز معکوس RO کار می کند، استفاده می شود. البته قرص نمک برای صنایع مختلفی ساخته می شود، اما بیشترین کاربرد آن در دستگاه های تصفیه آب است. قرص ها از دانه های نمک کوچکی ساخته می شوند که هم فشرده شده تا یک گلوله بزرگ را تشکیل دهند (به شکل بالش).

انواع دیگر قرص های نرم کننده آب عبارتند از، کلرید پتاسیم که یک جایگزین کم سدیم است و قرص های جاذب آهن که فرموله شده برای استفاده در مواردی هستند که محتوای آهن در آب زیاد است. این نوع پلیت نمکی به جلوگیری از زنگ زدگی در وسایل خانگی کمک می کند.

قرص نمک

قرص نمک دیالیز

در دستگاه های دیالیز از آب خالص برای پاکسازی خون بیمار یا همان مایع ورودی به دستگاه استفاده می شود. آبی که در این تصفیه استفاده می شود باید به طور کامل خالص بوده و شرایط ویژه ای داشته باشد تا از ایجاد عوارض جانبی خطرناک در بیمار جلوگیری کند. اما وجود املاح در هر صورت موجب ایجاد سختی و رسوبات در دستگاه دیالیز می شود. بنابراین نیاز است تا سختی آب پیش از ورود به پروسه دیالیز با دستگاه سختی گیر که در آن از قرص نمک استفاده می شود، گرفته شود. سپس در آخر نیز از سیستم سختی گیر RO استفاده می شود.

در مجاورت سختی گیر آب، یک مخزن آب نمک حاوی قرص نمک قرار دارد که یک محلول نمک فوق اشباع را ایجاد می‌ کند که برای بازسازی سختی گیر استفاده می‌شود. پس از یک مرحله شستشوی معکوس، آب نمک از مخزن به داخل نرم کننده آب کشیده می شود. نمک در دستگاه نرم کننده آب کمک می کند تا کلسیم و منیزیم و یون هایی مثل آهن و منگنز از آب جدا شود. عملکرد اصلی یک نرم کننده آب در سیستم تصفیه آب دیالیز محافظت و افزایش عمر غشاهای اسمز معکوس RO است.

قرص نمک

تولید کننده قرص نمک

برای تولید قرص نمک، گلوله های نمکی با فرآیند تبخیر و با استفاده از آب و بخار ساخته می شوند. کریستال های نمک حاصل، از یک فرآیند خشک کننده و غربالگری عبور کرده و به صورت قرص در می آیند. گلوله های تولیدی به روش خورشیدی مانند گلوله در بازسازی یک نرم کننده آب موثر هستند.

قرص نمک

اما علیرغم قیمت پایین، به اندازه قرص بهداشتی نبوده و به دلیل رسوباتی که از خود باقی می گذارد نیازمند تمیز کردن مکرر مخزن آب به صورت روزانه است.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *