مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده نمک سختی گیر و احیای رزین

آنچه در این مقاله می خوانید...

علت ایجاد آب سختانواع نمک مورد استفاده در سختی گیرمرکز فروش نمک سختی گیر
نمک سختی گیر

تولید کننده نمک سختی گیر و احیای رزین، تولید کننده سنگ نمک تصفیه آب، سنگ نمک سختی گیر در کیسه های ۲۰ کیلویی، قرص نمک تصفیه آب، ارسال رایگان به سراسر تهران و کرج و شهرستانها.

علت ایجاد آب سخت

زمانی که مقدار منیزیم و کلسیم در آب افزایش پیدا کند، آب سخت می شود. هنگامی که آب سخت شود، مشکلات عمده ای در صنایع و حتی تاسیسات ساختمانی ایجاد می کند. که عمدتا باعث گرفتگی لوله ها و جداره های داخلی دستگاه ها می شود.

باید بدانیم که نمک سختی گیر از ۹۹ درصد سدیم کلراید تشکیل شده است و یک ماده معدنی می باشد. نمک سختی گیر عموما در آب حل نمی شود.

یکی از مقرون به صرفه ترین و ایمن ترین راه ها جهت از بین بردن سختی آب استفاده از دستگاه سختی گیر می باشد. دستگاه سختی گیر شامل یک مخزن نمک می باشد. که به احیای رزین در دستگاه سختی گیر کمک می کند.

عوامل ایجاد سختی در آب همیشه دو ماده کلسیم و منیزیم می باشد. کلسیم و منیزیم در صورت ترکیب با یکدیگر خاصیت انسداد در مسیر داخلی لوله ها را دارند. یکی دیگر از عواملی که باعث افزایش سختی در آب می شود، زنگ زدن جداره داخلی لوله ها ناشی از اکسید آهن می باشد.

به طور کلی سختی آب به دو دسته سختی دائم و موقت دسته بندی می شود، سختی موقت به سختی کربناتی معروف است، همچنین در صورت افزایش حرارت و افزایش PH این نوع سختی کاهش پیدا می کند.

نوع دیگر سختی آب، سختی بی کربناتی یا سختی دائم می باشد، که با افزایش حرارت و افزایش PH از بین نمی رود.

نمک سختی گیر

انواع نمک مورد استفاده در سختی گیر

عمدتا دو نوع نمک سختی گیر آب وجود دارد، که به نام نمک سختی گیر کلرید سدیم و کلرید پتاسیم معروف است. کلرید سدیم ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین نمک سختی گیر می باشد، که به صورت متداول برای نرم کردن آب از آن استفاده می شود. و به سه شکل کریستالی، گلوله ای، مکعبی یافت می شود. همچنین کلرید پتاسیم معمولا در مصارف کشاورزی کاربرد فراوان دارد.

لازم به ذکر است که نمک سختی گیر آب به سه حالت قرص، پودر و سنگ نمک عرضه می شود. در حالت پودری از تبخیر آب دریا تولید می شود، فشرده کردن گرانول نمک، قرص نمک را تشکیل می دهد که بسیار خالص می باشد. سنگ نمک هم به صورت کاملا ارگانیک روی زمین وجود دارد.

نمک سختی گیر

مرکز فروش نمک سختی گیر

مرکز فروش نمک سختی گیر می تواند بهترین نمک را از لحاظ کیفیت، درصد خلوص مناسب نمک و مناسب ترین بسته بندی نمک را برای ارسال تهیه نماید.

نمک سختی گیر

هر کجای تهران و کرج هستید می توانید به راحتی با ثبت سفارش، کمتر از ۱ روز کاری سفارش خود را در محل تحویل بگیرید.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *