مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده نمک صنعتی پودری و نخودی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد نمک تصفیه‌شدهنحوه تولید نمک صنعتیصادرات نمک صنعتی
نمک صنعتی

تولید کننده نمک صنعتی پودری و نخودی، فروش نمک صنعتی، تولید نمک صنعتی، فروش عمده انواع نمک صنعتی با کیسه ۳۰ کیلویی و جامبو بگ، صادرات نمک به عراق، ترکیه و عمان، افغانستان.

نمک صنعتی اساساً انواعی از نمک را شامل می‌شود که برای مصارف و کارکردهای صنعتی مورد استفاده قرار گرفته و در عمل بدون پشت سر گذاشتن برخی پروسه‌های خاص در صنایع غذایی و مرتبط با حوزه‌های انسانی قابل مصرف نیست.

به طور مثال به منظور مقابله با یخ‌زدگی سطح معابر، حفاری در محیط‌های ویژه یا فرآیندهای صنعتی خاصی مانند تولید لاستیک یا مواد بهداشتی، از نمک صنعتی استفاده می‌شود. نمک صنعتی البته انواع مختلفی دارد که بسته به نوع کاربرد، تولیدکنندگان اقدام به تهیه آن کرده و مورد استفاده قرار می‌دهند. با ما همراه باشید تا نیم‌نگاهی به خصوصیات این محصول داشته باشیم.

نمک صنعتی

کاربرد نمک تصفیه‌شده

نمک تصفیه‌شده، احتمالاً یکی از متداول‌ترین نمک‌هایی باشد که عامه مشتریان تاکنون با آن مواجه می‌شوند. نمک تصفیه‌شده که همان نمک طعام مورد استفاده از صنایع غذایی است، کاربرد بسیار وسیعی داشته و به واسطه پشت سر گذاشتن برخی از پروسه‌های استاندارد تصفیه و غنی‌سازی، فواید بیشتری برای بدن دارد.

معمولاً بسته به استفاده، برخی مواد معدنی خاص از جمله ید به نمک تصفیه‌شده اضافه می‌شود تا ارزش غذایی آن به طور محسوسی افزایش یابد. مصارف غذایی، مصارف دارویی، در برخی موارد به منظور مصرف دام و همچنین مصرف رایج بر سر سفره، برخی از برجسته‌ترین کاربردهای نمک تصفیه‌شده هستند.

نمک صنعتی

نحوه تولید نمک صنعتی

تولید نمک صنعتی، یکی از فعال‌ترین بخش‌های تولیدی و صنعتی در ایران است که عملاً حجم عظیمی از تولید و درآمد را به خود اختصاص داده است. همانطور که گفته شد، نمک صنعتی بسته به اینکه در کدام حیطه و برای کدام کاربرد استفاده شود، انواع مختلفی دارد. این بدان معنی است که شیوه تولید و برداشت آن نیز انواع متعددی دارد. متداول‌ترین روش‌هایی که برای تولید این ماده گرانبها وجود دارد،

تبخیر خورشیدی، استخراج معادن و بهره‌گیری از معادن محلول هستند. هر یک از این روش با استفاده از تکنولوژی خاصی سنگ نمک را به ماده‌ای قابل استفاده تحت عنوان نمک صنعتی تبدیل می‌کنند.

نمک صنعتی

صادرات نمک صنعتی

نمک صنعتی با توجه به کاربرد بسیار گسترده‌ای که در صنایع مختلف دارد، بازار نسبتاً عظیمی را به خود اختصاص داده و به همین علت مستعد درآمدزایی در سطح کلان است. از سویی دیگر کیفیت بالای نمک تولیدی در واحدهای تولیدی این مجموعه غیرقابل انکار است و این باعث محبوبیت بالای آن بین مشتریان خارجی شده است.

اگر شما نیز قصد دارید حجم بالایی از صادرات نمک صنعتی را تجربه کنید، می‌توانید روی خدمات و تعهدات این مجموعه حساب ویژه‌ای باز کنید.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *