مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده نمک صنعتی گرمسار در ۵ سایز مختلف

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد نمک صنعتینمک صنعتیآشنایی با نمک صنعتی دانه درشتفروش نمک صنعتی گرمسار
نمک صنعتی

تولید کننده نمک صنعتی گرمسار در ۵ سایز مختلف، ارسال نمک صنعتی عمده و خرده به تهران، اصفهان، تبریز، شیراز و کرمان، جهت استعلام قیمت عمده نمک صنعتی با ما تماس بگیرید.

کاربرد نمک صنعتی

نمک ها علاوه بر این که به عنوان خوراکی مورد استفاده قرار می گیرند، کاربرد های دیگری نیز دارند. برای مثال استفاده از نمک ها در صنایع مختلف یکی از کاربرد های آن می باشد. چنین نمک هایی با نام نمک صنعتی در بازار شناخته می شوند. در رابطه با کاربرد این نوع نمک ها دامنه بسیار گسترده ای را می توان برای آن در نظر گرفت. نکته ای که برای تعیین کاربرد این نوع نمک ها بسیار مهم است، درصد خلوص آن ها می باشد.

در واقع میزان خلوص هر نمک در حوزه صنعتی تعیین کننده کاربرد آن است. برای مثال نمک صنعتی با درصد خلوص پایین معمولا برای مصارف آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته ی دیگری که در رابطه با تعیین کاربرد نمک صنعتی مهم می باشد، نوع تصفیه نمک ها است. در واقع یددار بودن نمک ها و یا تصفیه نشدن آن ها می تواند تعیین کننده کاربرد آن ها باشد. از جمله کاربرد های این نوع نمک ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حفاری
  • تصفیه آب
  • بازیافت
  • صنعت چرم سازی و دباغی
  • صنعت لبنیات
  • سختی گیری آب
  • احیای رزین های غیر فعال

نمک صنعتی

آشنایی با نمک صنعتی دانه درشت

یکی از انواع نمک های صنعتی، نمک دانه درشت می باشد. این نوع نمک صنعتی دارای چندین سایز مختلف از ۲٫۸ میلی متر تا ۸ میلی متر می باشد که بزرگ ترین سایز آن با نام نمک شیلاتی در بازار شناخته می شود. معمولا با توجه به نوع کاربرد این نوع نمک ها اندازه آن را تعیین می کنند.

با توجه به این که این نوع نمک ها مصرف صنعتی داشته و به مقدار زیاد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، فروش آن به صورت عمده بوده و معمولا بسته بندی های آن در اندازه های ۲۵ تا ۳۵ کیلویی می باشد.

نمک صنعتی

فروش نمک صنعتی گرمسار

نمک صنعتی استخراج شده از معادن گرمسار به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارند در سطح بین المللی شناخته شده می باشند. به طوری که مقدار قابل توجهی از آن به بخش صادرات تعلق دارد.

نمک صنعتی

همان طور که از نام این نوع نمک ها بر می آید، از آن در صنایع مختلف استفاده می کنند. به همین دلیل معمولا فروش آن به شکل عمده یا همان فله ای می باشد. نکته ای که در رابطه با فروش این نوع نمک ها به کشور های دیگر بسیار مهم است، این است که با توجه به این که این نمک ها به شکل تصفیه نشده می باشند و هیچ گونه هزینه فرآوری را برای کارخانه نمک گرمسار ندارند، صادرات و فروش آن ها به کشور های خارجی می تواند بسیار مناسب باشد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.