مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده نمک گرانول در سایزهای ۱ تا ۵ میملیمتر

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید نمک گرانولنمک در صنعتصادرات نمک صنعتی
نمک گرانول

تولید کننده نمک گرانول در سایزهای ۱ تا ۵ میملیمتر، نمک شکری، نمک شیلاتی، بسته بندی در کیسه های لمینت در وزن های ۲۵ کیلو، ۴۰ کیلو، جهت صادرات نمک به کشور امارات بسته بندی کیسه های ۲۵ کیلویی در کیسه های جامبو بگ نیز انجام می شود.

کلمه گرانول به معنی دانه بندی شده است. نمک گرانول از پر مصرف ترین نمک در صنایع می باشد، که به آن نمک شکری هم گفته می شود؛ زیرا دانه های آن شباهت زیادی به شکر دارد. ابعاد دانه های نمک گرانول ۲ میلی متر تا ۵٫۲ میلی متر است. این نمک به دلیل ابعاد دانه های خود به نسبت نمک های دیگر، مقاومت بسیاری در برابر رطوبت دارد.

حتی اگر نمک گرانول را در منطقه مرطوبی قرار دهیم، به هیچ وجه تغییر شکل نمی دهد. نمک گرانول کاربرد های مختلفی در محیط های خانگی و صنایع دارد. دانه های نمک گرانول مانند دانه های کریستال است که از نظر شکل و اندازه یکنواخت می باشند.

روش تولید نمک گرانول

یکی از روش های تولید نمک گرانول استخراج آن از رسوبات نمک می باشد؛ به این معنی که روی منابع نمک حفره هایی به وجود می آورند و مقداری آب داخل حفره ها می ریزند تا آب نمک را درون خود حل کند. سپس نمک حل شده را به بیرون می کشند و به کارخانه منتقل می کنند تا دانه های کریستالی را تشکیل دهند. در کارخانه ها بر روی دستگاه، توری با سایز مد نظر را قرار داده و محصول با سایز متناسب تولید می شود. این دستگاه از ورود گرد و غبار و پودر شدن نمک ها جلو گیری می کند.

نمک گرانول

نمک در صنعت

نمک یک عنصر حیاتی است و استفاده از آن در صنعت بسیار زیاد می باشد. بیش از نیمی از محصولات شیمیایی در برخی از مراحل تولید خود به نمک متکی هستند. نمک در ساخت شیشه، کاغذ، پلاستیک، لاستیک، منسوجات، رنگ، چرم، لوازم آرایشی و دارویی کاربرد دارد. نمک صنعتی دارای خلوص اندکی می باشد و نسبت به نمک خوراکی، تصفیه نشده است. در تصفیه آب و فاضلاب، اسید سازی، تولید مواد بهداشتی آرایشی، دباغی پوست و دیگر صنایع، نمک صنعتی کاربرد دارد. هم چنین نمک صنعتی در دام پروری، احیای رزین، دیگ بخار و بویلر استفاده می شود. از انواع مختلف این نمک می توان به نمک شکری، نمک شیلاتی، نمک نخودی، نمک صدفی، نمک جاده و نمک پودری اشاره کرد.

نمک گرانول

صادرات نمک صنعتی

امروزه میزان صادرات رو به افزایش است و حوزه مواد معدنی در ایران، صادرات نمک صنعتی می باشد که امری حیاتی برای تجارت هر کشوری است. صادرات نمک به صورت دانه بندی شده و یا سنگ نمک انجام می شود. نمک صنعتی به کشور های مختلفی از جمله روسیه، ترکیه، هند و ارمنستان صادر می شود.

نمک گرانول

تولید نمک مخصوص pvd جهت کشور امارات در این مجموعه انجام می شود.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *