مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سنگ نمک آبی جهت صادرات به استرالیا

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با سنگ نمک آبینمک آبی چیست و چه خواصی دارد؟  معدن کریستال نمک آبی ممتازصادرات سنگ نمک آبی به استرالیا
سنگ نمک آبی

خرید سنگ نمک آبی جهت صادرات به استرالیا، تامین سنگ نمک آبی به صورت ماهانه، امکان ارسال به سراسر دنیا و تحویل در کشور مقصد، انتخاب بسته بندی به عهده خریدار.

آشنایی با سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی به عنوان یکی از نمونه‌های خاص از طبیعت می باشد این نوع نمک با داشتن عناصر متفاوت در خود به صورتی نمایان می شود که هاله ای از رنگ آبی در خود نشان می دهد این رنگ آبی به دلیل وجود پتاسیم در حد بیشتری نسبت به حالت عادی می باشد.

نمک آبی چیست و چه خواصی دارد؟

نمک ماده ای غذایی با خواص شیمیایی بسیاری می باشد. این ماده دارای عناصری چون سدیم و کلر می باشد در حالت عادی نمک به صورت بلورهای کریستالی سفید رنگ دیده می شود اما سنگ نمک آبی به دلیل وجود ماده معدنی پتاسیم در خود با درصد بیشتر نسبت به سایر نمک ها ایجاد هاله ای از رنگ آبی را در خود کرده است با عنوان سنگ نمک آبی مشهور می‌باشد.

از خواص موجود در آن می‌توان به ترکیب بسیار جالب کلسیم و پتاسیم نام برد این دو ماده در کنار یکدیگر همراه با عنصر کلر خاصیت ضدعفونی کنندگی بالایی به سنگ نمک آبی میدهند. علاوه بر آن نمک آبی به عنوان ماده ای مغذی برای ذهن و تمرکز می باشد.

سنگ نمک آبی همچنین می تواند به عنوان یک ماده کاهنده استرس و تنظیم کننده فشار خون مورد استفاده قرار گیرد علاوه بر آن قدرت ضد افسردگی آن می توانند به عنوان داروی مفید برای درمان این نوع بیماری به شمار بیاید.

سنگ نمک آبی

  معدن کریستال نمک آبی ممتاز

سنگ نمک آبی به عنوان ماده خام در معادن شمالی ایران از جمله سمنان یافت می شود این زنگ به دلیل نایاب بودن از قیمت بالایی برخوردار است و در معادن سمنان با نام سنگ نمک آبی ممتاز شناخته شده و استخراج می شود. این معادن کریستالی که سنگ نمک آبی از آنها استخراج می شود بسیار ارزشمند بوده و مورد توجه کشور های زیادی قرار گرفته است. از این نمک موجود در معادن به عنوان یکی از مواد صادراتی برای کشور های اروپایی و آمریکایی می توان نام برد.

سنگ نمک آبی

صادرات سنگ نمک آبی به استرالیا

سنگ نمک آبی در مقیاس بسیار بالایی برای صادرات به کشورهای اروپایی از جمله آلمان آمریکا و فرانسه تولید و بهره برداری می شود به تازگی استرالیا نیز به عنوان یکی از متقاضیان اساسی این ماده ی گرانبها به جمع کشورهای دریافت کننده اضافه شده است.

سنگ نمک آبی

از طریق صادرات این سنگ به کشورهای مختلف از جمله استرالیا می توان به این نکته پی برد که این ماده غذایی مورد امنیت و توجه خاصی قرار دارد و افزودن آن به انواع مواد خوراکی می تواند تاثیرات بسیار مفیدی بر روی بدن انسان داشته باشد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *