مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سنگ نمک پودر شده از کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی معدن سنگ نمک گرمسارنحوه تولید سنگ نمک پودر شدهکاربرد نمک پودریفروش عمده نمک پودری

خرید سنگ نمک پودر شده از کارخانه، نمک پودری مخصوص بازار افغانستان با کیسه لمینت ۲۰ کیلویی،نمک نرم صنعتی فاقد کریستال به صورت کاملا یک دست ارسال به سراسر کشور.

معرفی معدن سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک پودر شده یکی از نمونه های سنگ نمک است که برای موارد متعددی از آن استفاده می شود. این نوع از سنگ نمک از گوشه و کنار کشور در کارخانه های نمک کوبی قابل برداشت است اما بهترین نوع سنگ نمک پودر شده متعلق به معدن سنگ نمک گرمسار است.

درصد خلوص بالا و همچنین یکدستی و عاری بودن از کریستال از ویژگی های بسیار مهم این محصول است که آن را برای همه صنایع پر استفاده و کاربردی نموده است.

همچنین به یاد داشته باشید غنی ترین معادن سنگ نمک کشور در شهرستان گرمسار استان سمنان قرار دارند و بیش از ۸۰ درصد سنگ نمک کشور از این منطقه برداشت می شود و در واقع سنگ نمک این منطقه خالص ترین و بهترین سنگ نمک ایران به شمار می رود و به همین دلیل در صنایع مختلف که نیاز به سنگ نمک خالص و یا سنگ نمک پودر شده است از محصولات معدن سنگ نمک گرمسار استفاده می شود.

سنگ نمک پودر شده

نحوه تولید سنگ نمک پودر شده

سنگ نمک پودر شده یا همان نمک پودری، محصولی است که از آن برای موارد خوراکی و همچنین استفاده دام و به عنوان خوراک و مکمل در صنایع تولیدی استفاده می شود.

نمک پودری از خرد شدن سنگ نمک به وجود می آید و ریزترین نوع نمک است و از خصوصیات ویژه آن جذب بسیار سریع رطوبت است که همین عامل برای صنایع سرم سازی بسیار مفید و حائز اهمیت است.

برای انجام این فرایند از دستگاه های ویژه ای استفاده می شود و می توان بر حسب نیاز میزان ریز و درشتی سنگ نمک خرد شده را تنظیم کرد.

برای مثال برای بعضی از صنایع و کاربردها نیاز به نمک های درشت و برای بعضی از صنایع دیگ نیز نیاز به پودر کاملا نرم است در حالت کلی برای تبدیل سنگ نمک به پودر آن از آسیاب های مخصوص و سرند مختص به این کار استفاده می شود.

سنگ نمک پودر شده

کاربرد نمک پودری

سنگ نمک پودر شده که به آن نمک پودری و یا نمک نرم شده صنعتی نیز گفته می شود، محصولی است که شبیه به آرد بوده و دانه های کریستالی در آن وجود ندارد.

این محصول امروزه به صورت گسترده تولید می شود و نسبت به نمونه های دیگر قیمت پایین تری دارد. اما باید برای نگهداری آن شرایط مناسبی را مهیا کرد زیرا رطوبت می توان این محصول را دوباره سفت و محکم می کند و اگر سنگ نمک مورد استفاده برای کوبش آهک داشته باشد دقیقا در سفت شدن مجدد تبدیل به یک تکه سنگ محکم خواهد شد.

از نمک پودری در بخش های مصارف خانگی و تهیه محصولات غذایی و همچنین در صنایع تولیدی استفاده می‌شود.

سنگ نمک پودر شده

فروش عمده نمک پودری

فروش عمده نمک پودری با حداقل سفارش ۱۰ تن و امکان ارسال به سراسر کشور از فعالیتهای روزمره مجموعه سنگ نمک هالیتو می باشد.

سنگ نمک پودر شده

نمک پودری مخصوص بازار افغانستان در کیس های لمینت با شکل و شمایل مخصوص به صورت تحویل لب مرز و امکان بارگیری روزانه ۱۰۰ تن اماده تحویل می باشد.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *