مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده از معدن سنگ نمک سمنان

آنچه در این مقاله می خوانید...

محل تشکیل سنگ نمک کجاست؟کاربرد سنگ نمک چیست؟فروش عمده سنگ نمک سمنان
سنگ نمک سمنان

خرید عمده از معدن سنگ نمک سمنان، بهترین نوع سنگ نمک موجود در ایران، انواع سنگ نمک نارنجی و سفید با بسته بندی جامبو بگ ویژه صادرات، امکان تامین و بارگیری ماهانه ۳۵۰۰ تن، نمک آبی و صورتی سمنان، امکان تحویل لب مرز.

محل تشکیل سنگ نمک کجاست؟

سنگ نمک از معادن نمک استخراج می شود. در ایران حدود ۵۰ معدن وجود دارد. هر کدام از این معادن در نقطه ای از کشور قرار گرفته اند. مهمترین معدن سنگ نمک در استان سمنان، شهرستان گرمسار قرار دارد. این استان به دلیل داشتن معادن گوناگون به قطب گردشگری در ایران تبدیل شده است. ۷۰ درصد تولید نمک در کشور در استان سمنان می باشد. این شهر حاصلخیز در نمک علاوه بر برطرف کردن نیاز کشور، صادرات نیز دارد.

داشتن معدن در هر شهر به آب و هوای آن شهر بستگی دارد. علاوه بر سمنان شهر هایی دیگر از جمله یزد، قشم، لرستان، خوی و غیره دارای معادن این سنگ می باشند. اما سمنان به دلیل تعداد بیشتر معدن به پایتخت نمک ایران شناخته شده است. شاید برایتان سوال باشد که این سنگ چگونه به وجود می آید. در این خصوص باید گفت که سنگ نمک از تبخیر آب دریا ها به وجود می آید.

سنگ نمک سمنان

کاربرد سنگ نمک چیست؟

همانطور که بدن انسان بدون قلب نمی تواند به حیات خود ادامه دهد، صنایع مختلف نیز بدون نمک نمی توانند به فعالیت خود ادامه دهند. این سنگ با ارزش نقش حیاتی در ادامه فعالیت کشور دارد.

سنگ نمک در کارهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. ما در ادامه به شناخته شده ترین این کار ها می پردازیم.

  • خواص درمانی
  • وسایل دکوراتیو
  • وسایل تزئینی
  • صنایع
  • دامداری
  • کارخانجات
  • صنایع پتروشیمی

سنگ نمک دارای مواد معدنی زیادی می باشد. همین موضوع باعث شده که در صنایع زیادی از این ماده استفاده شود. این سنگ معمولا به صورت ریز و درشت از معادن استخراج می شود. سنگ های ریز برای مصارف کوچک و سنگ های درشت برای مصارف زیاد ارسال می شود.

سنگ نمک سمنان

فروش عمده سنگ نمک سمنان

فروش عمده این سنگ به مصرف آن بستگی دارد. به طور مثال صنایع خیلی بیشتر از دامداری ها نیاز به این نوع سنگ دارند. هر چه مصرف بالاتر باشد به نمک بیشتری هم نیاز است.

از آنجایی که سمنان پایتخت نمک در ایران می باشد، قیمت سنگ نمک پایین تر و کیفیت آن بالاتر از سایر شهرها می باشد.  در این شهر دفترها و مراکزی وجود دارد که اقدام به فروش عمده و جزئی این سنگ می کنند.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده سنگ نمک در ایران می باشد

سنگ نمک سمنان

برای خرید این سنگ دو روش حضوری و اینترنتی وجود دارد. اگر قصد خرید عمده این سنگ را دارید، می توانید با استفاده از یکی از دو روش ذکر شده نیاز خود را برطرف کنید.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو[/hwgold-dash]

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *