مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده سنگ نمک تزیینی دفع چشم زخم

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص سنگ نمک برای چشم زخمچگونه سنگ نمک را تمیز کنیممرکز تولید سنگ نمک تزیینیخرید سنگ نمک دفع چشم زخمنحوه شارژ کردن سنگ نمک۱٫استفاده از خاک برای شارژ سنگ نمک۲٫شارژ سنگ نمک با نور خورشید۳٫پاکسازی و شارژ سنگ نمک با ماه۴٫استفاده از سنگ های دیگر۵٫نور شمع و پاکسازی سنگ نمک تزیینیسنگ نمک را کجای خانه بگذاریم؟خواص سنگ نمک در منزلتاثیر سنگ نمک بر انرژی مثبت
سنگ نمک تزیینی

خرید عمده سنگ نمک تزیینی دفع چشم زخم، خرید سنگ نمک دکوری، سنگ نمک تزیینی درمانی با قیمت بسیار استثنایی، فروش عمده انواع سنگ نمک چراغدار و بدون چراغ، امکان عرضه با پایه چوبی، برچسب های آیه، عاشقانه در طرح های متنوع.

خواص سنگ نمک برای چشم زخم

در فرهنگ بسیاری از کشورها چشم زخم به عنوان باوری رایج وجود دارد. بر طبق این باور افراد مختلف می‌توانند با فرستادن انرژی احساسات منفی مانند حسرت، ناراحتی و یا حسادت به افراد دیگر آسیب بزنند. به این حالت چشم زخم گفته می‌شود. بر همین اساس برای جلوگیری از چشم زخم از ابزارهای مختلفی استفاده می‌شود. استفاده از این نمک به عنوان یک سنگ تزیینی یکی از روش‌های دفع چشم زخم می‌باشد که پایه‌ی علمی نیز دارد.

گفته می‌شود چشم زخم با بروز احساساتی مانند ناراحتی، خشم و یا استرس سبب افزایش یون‌های منفی در فضا می‌گردد. سنگ نمک با جذب یون‌های منفی فضا را متعادل می‌کند. در نتیجه علاوه بر دفع چشم زخم باعث ایجاد آرامش بیشتر در محیط می‌گردد. به همین دلیل از قدیم تا کنون استفاده از سنگ نمک یکی از روش‌های رایج دفع چشم زخم می‌باشد.

سنگ نمک تزیینی

چگونه سنگ نمک را تمیز کنیم

سنگ نمک دارای خواص فراوانی می‌باشد و به همین دلیل نحوه‌ی نگهداری از آن اهمیت زیادی دارد. رطوبت سبب کاهش کیفیت سنگ نمک و کاهش اثرگذاری خواص آن می‌گردد. به همین جهت قرار دادن آن دور از رطوبت در نگهداری آن اهمیت بالایی دارد. برای تمیز کردن سنگ نمک نباید از آب و صابون استفاده کنید. به این منظور ابتدا سنگ نمک را در مکانی سرد قرار دهید تا خنک شود. سپس آن را با دستمال مرطوب پاک کنید و به سرعت آن را خشک کنید.

سنگ نمک انرژی‌های منفی فضا را گرفته و در خود جذب می‌کند، تخلیه‌ی این انرژی‌های منفی و پاکسازی آن اهمیت زیادی دارد. به این منظور از روش‌های مختلفی می‌توانید استفاده کنید. برای مثال، شما می‌توانید سنگ نمک را به مدت دو تا سه روز در خاک غیر اسیدی دفن کنید و سپس آن را بیرون بیاورید. روشی دیگر برای پاکسازی سنگ نمک و شارژ دوباره‌ی آن، قرار دادن سنگ نمک زیر نور ماه کامل است. برای این کار لازم است قبل طلوع آفتاب سنگ نمک را به داخل منزل برگردانید.

سنگ نمک تزیینی

مرکز تولید سنگ نمک تزیینی

در فنگ‌شویی و یوگا به استفاده از سنگ نمک تزیینی توجه ویژه‌ای شده است. مجموعه سنگ نمک هالیتو به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده‌ی سنگ نمک در ایران، فروشنده‌ی انواع سنگ نمک تزیینی به صورت عمده جهت استفاده در منزل برای دفع چشم زخم، کاهش انرژی‎‌های منفی و استرس می‌باشد. سنگ نمک تزیینی نه تنها در کاهش انرژی منفی نقش بسزایی دارد بلکه توانایی پخش انرژی‌های مثبت در فضا را دارد.

سنگ نمک تزیینی

برای ثبت سفارش از طریق شبکه های اجتماعی نیز می توانید با ما در تماس باشید.

خرید سنگ نمک دفع چشم زخم

چشم زخم یکی از موضوعاتی است که برخی آیات قرآن و روایات اهل بیت (ع) به تاکید کرده‌اند. در این راستا و برای دفع چشم زخم از سنگ نمک استفاده می شود؛ البته سنگ نمک تزیینی در حال حاضر کاربردها و خواص جالبی دارد که در این مطلب به آن‌ها ‌ی پردازیم.

سنگ نمک تزیینی

نحوه شارژ کردن سنگ نمک

پاکسازی  شارژ سنگ نمک می تواند روی بهبود عملکرد آن تاثیر بسزایی داشته باشد؛ به خصوص اگر از این سنگ برای ایجاد فضایی با انرژی مثبت استفاده می کنید. پاکسازی این سنگ ها می تواند انرژی منفی درون آن‌ها را از بین ببرد.

۱٫استفاده از خاک برای شارژ سنگ نمک

خاک از بهترین گزینه ها برای پاکسازی سنگ نمک است؛ برای این کار می توان در یک خاک تمیز گودالی ایجاد کرد و سنگ نمک را در آن برای مدت ۳ تا ۴ روز مدفون نمود و سپس آن را از خاک بیرون آورد. خاک انتخابی باید بدون هر گونه مواد اسیدی و سم های شیمیایی باشد؛ زیرا این مواد می توانند برای سنگ نمک مضر باشند.

۲٫شارژ سنگ نمک با نور خورشید

برای شارژ و از بین رفتن سنگ نمک تزیینی می توان آن را هر چند وقت یکبار در معرض نور آفتاب هم زمان با طلوع خورشید قرار داد. با گذاشتن فقط چند دقیقه گذاشتن سنگ نمک در برابر آفتاب، انرژی منفی آن از بین می رود.

سنگ نمک تزیینی

۳٫پاکسازی و شارژ سنگ نمک با ماه

ماه نیز همانند خورشید می تواند برای شارژ و پاکسازی سنگ نمک تزیینی تاثیر داشته باشد؛ برای این کار می توان سنگ نمک را در زمانی که ماه کامل است در معرض آن قرار داد تا انرژی منفی آن از بین برود.

۴٫استفاده از سنگ های دیگر

گذاشتن سنگ نمک در اطراف سنگ کوارتز بی رنگ و شفاف سبب از بین رفتن انرژی منفی سنگ نمک می شود.

۵٫نور شمع و پاکسازی سنگ نمک تزیینی

روش دیگر شارژ سنگ نمک، چرخاندن نور شمع اطراف سنگ است؛ در این صورت انرژی منفی سنگ نمک از بین رفته و دوباره شارژ می گردد.

سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک را کجای خانه بگذاریم؟

بهترین جهت هایی که می توان سنگ نمک را در آن نقاط قرار داد شامل جهت های جغرافیایی شمال شرقی، جنوب غربی، غرب، شمال غربی و مرکز محیط است.

  • گذاشتن سنگ نمک در گوشه های تاریک و محیط های کم نور مثل راهروها
  • استفاده از سنگ نمک سفید در سرویس بهداشتی و حمام برای نشان دادن تمیزی بیشتر
  • قرار دادن یک تکه سنگ نمک در انبار یا زیر زمین خانه
  • برای جذب انرژی منفی می توان سنگ نمک را در گلدان‌ها قرار داد و هر چند روز یکبار آن‌ها را عوض کرد.

خواص سنگ نمک در منزل

استفاده از سنگ نمک تزیینی در منزل می تواند خواص زیادی داشته باشد که ریشه در تولید یون های منفی آن دارد که باعث پاکسازی هوا می شود. دفع چشم زخم، تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش اضطراب و سردردهای میگرنی، تمرکز حواس، تنظیم فشار خون، افزایش سطح هوشیاری و از بین بردن تمایل به خوردن نمک و رفع نیاز بدن به نمک از مهم ترین خواص سنگ نمک در منزل است.

سنگ نمک تزیینی

تاثیر سنگ نمک بر انرژی مثبت

سنگ نمک می تواند یون‌ های منفی تولید نماید و باعث افزایش انرژی مثبت در اطراف خود شود؛ بنبراین فضایی آرام و خوشایندی را به وجود می‌آورد. با نگهداری این سنگ در نقاط مهم خانه می توان انرژی منفی و استرس را از منزل دور و انرژی مثبت را جایگزین آن کرد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *