مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید نمک سختی گیر آب مخصوص دیگ بخار و رزین

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلیل ایجاد آب سخت در ساختمانهاروش احیای رزین با نمکارسال نمک سختی گیر آب به تهران
نمک سختی گیر آب

خرید نمک سختی گیر آب مخصوص دیگ بخار و رزین با خلوص بسیار استثنایی ۹۹٫۵ درصد، کیسه ۲۰ کیلویی، ارسال سفارش توسط مجموعه هالیتو کاملا رایگان است و هیچگونه هزینه ای بابت حمل از مشتری دریافت نمی گردد.

نمک سختی گیر آب چیست؟ در چه مواردی از این نوع نمک استفاده می شود؟ برای پی بردن به پاسخ این سوال ها، بایستی ابتدا نگاهی به چگونگی تشکیل آب سخت بیندازیم. آب سخت به آبی گفته می شود که میزان املاح معدنی موجود در آن بیشتر از حد طبیعی می باشد. املاح و عناصری مثل کلسیم و منیزیم، از جمله مواد معدنی هستند که باعث تبدیل آب، به آب سخت می شوند. اما این آب به هیچ وجه قابل استفاده نیست و باید برای استفاده در صنایع و کارخانجات، برای تولید انواع محصولات، سختی آن گرفته شود و به اصطلاح آب نرم شود تا بتوان از آن استفاده نمود.

دستگاه های سختی گیر، این کار را برای صنایع و کارخانجات انجام می دهند و سختی آب را تا حد نیاز کاهش می دهند. در این نوع دستگاه ها، رزین هایی وجود دارد که کار سختی گیری آب را انجام می دهند. در ساختار این رزین ها، عناصری از قبیل سدیم وجود دارد. سدیم موجود در ساختار این رزین ها، به مرور زمان با املاح و مواد معدنی موجود در آب ترکیب شده و از دستگاه خارج می شود. بدیهی است که کاهش سدیم رزین های دستگاه سختی گیر آب، با کاهش عملکرد این دستگاه، رابطه ای مستقیم دارد. برای احیای رزین های این دستگاه، از نمک سختی گیر آب استفاده می شود. در ادامه درباره ی این نوع نمک بیشتر صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

نمک سختی گیر آب

دلیل ایجاد آب سخت در ساختمانها

همانطوری که در مقدمه ی این مقاله نیز اشاره شد، آب سخت به آبی گفته می شود که دارای املاح و مواد معدنی زیادی می باشد. آبی که تحت عنوان آب لوله کشی به منازل و ساختمان ها می رسد، باید عاری از هرگونه عناصر سنگین و خطرناک برای سلامتی افراد باشد. بدیهی است در صورتی که کار تصفیه ی آب به درستی انجام نشده باشد، آب سخت از طریق لوله کشی به ساختمان ها و منازل مسکونی می رسد و علاوه بر رسوب در لوله ها، می تواند برای سلامتی افراد نیز خطرناک باشد.

نمک سختی گیر آب

روش احیای رزین با نمک

رزین ها، دارای عناصری مثل سدیم در ساختار خود هستند که این سدیم رفته رفته از داخل دستگاه خارج شده و رزین های دستگاه از سدیم خالی می شوند. برای احیای این رزین ها و رساندن سدیم به ساختار آن ها، از نمک سختی گیر آب استفاده می شود.

نمک سختی گیر آب

ارسال نمک سختی گیر آب به تهران

نمک سختی گیر آب، برای استفاده در صنایع و کارخانجات مختلف، به مناطق مختلف کشور از جمله تهران که به عنوان پایتخت ایران، دارای صنایع و کارخانجات بسیاری است ارسال می شود.

برای سفارش سنگ نمک سختی گیر و احیای رزین با ما تماس بگیرید.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *