مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سنگ نمک برای دام ارسال ویژه فارس و کرمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خاصیت سنگ نمک برای گوسفندان جلوگیری از مسمومیت غذایی در دامفروش عمده سنگ نمک برای دام
سنگ نمک برای دام

سنگ نمک برای دام ارسال ویژه فارس و کرمان، قیمت بسیار استثنایی، سنگ نمک معدنی، بارگیری روزانه ۲۵۰ تن، سنگ نمک دام در رنگ های سفید یک دست، سفید رگه دار، امکان بسته بندی در کیسه های کوچک و کیسه بزرگ جامبو جهت صادرات.

خاصیت سنگ نمک برای گوسفندان

نمک از ارزشمندترین موادی است که در دنیا شناخته شده است. همانطور که بدن انسان به نمک احتیاج دارد، در صنعت دام هم از نمک  برای رفع برخی نیازهای غذایی گوسفندان استفاده می شود.

حالا این سوال پیش می آید که انسان چطور متوجه فواید سنگ نمک برای دام شده است؟ انسان ها از هزاران سال پیش متوجه این موضوع شدند که حیوانات از نمک استفاده می کنند. گروه های

حیوانات حتی مسافت زیادی را برای رسیدن به منابع نمک سفر می کردند. پس از مدتی، شکارچیان به این وسیله اقدام به شکار دام می کردند. یعنی در مناطقی که سنگ نمک برای دام

وجود داشت، منتظر می ماندند. وقتی گروه های حیوانات به آن مناطق می رسیدند، آن ها را شکار می کردند. امروزه سنگ نمک برای دام در اندازه های مختلفی وجود دارد.

پرورش دهندگان حیواناتی مانند گوسفند، اسب، گاو، بز و دیگر حیوانات اهلی از سنگ نمک برای رفع برخی احتیاجات دام استفاده می کنند. دام به دلیل نیازی که به سدیم و کلر موجود در سنگ نمک دارد، آن را لیس خواهد زد. نکته جالب اینجاست که دام فقط تا زمانی به لیس زدن سنگ نمک ادامه می دهد که نیاز دارد.

درواقع امکان این وجود ندارد که حیوانات بیش از نیاز خود از سنگ نمک استفاده کنند.  اما این در صورتی است که از سنگ نمک برای دام استفاده شود. اگر نمک زیادی در غذای دام وجود داشته

باشد، ممکن است مسمومیت غذایی پیش بیاید.

سنگ نمک برای دام


جلوگیری از مسمومیت غذایی در دام

همانطور که اشاره کردیم، دلیل استفاده ی سنگ نمک برای دام، وجود سدیم و کلر در سنگ نمک است. کاهش شدید کلر و سدیم، می تواند باعث بروز آماس مغزی، حمله ی ناگهانی بیماری ها، کما، آسیب مغزی و حتی مرگ ناگهانی شود.

کاهش ناچیز کلر و سدیم قطعا باعث ناباروری در همه ی حیوانات می شود. کاهش کلر و سدیم تنها وقتی اتفاق می افتد که موقع آماده کردن غذای دام اشتباه شود. همانطور که استفاده نکردن از نمک می تواند مشکلاتی را در دام ایجاد کند، استفاده ی بیش از اندازه سنگ نمک برای دام هم می تواند باعث بروز مشکلاتی شود.

البته می توان گفت حیوانات تحمل بالایی در برابر نمک زیاد دارند. همچنین اگر حیواناتی که به تازگی به دنیا آمده اند، رژیم غذایی مملو از نمک داشته باشند، امکان مسمومیت ناشی از نمک وجود دارد.

سنگ نمک برای دام

فروش عمده سنگ نمک برای دام

مجموعه ی سنگ نمک هالیتو به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه ی تولید انواع نمک صنعتی، نمک خوراکی و سنگ نمک تزئینی است. مجموعه ی هالیتو همچنین انواع سنگ نمک برای دام را تولید و عرضه می کند. کافی است با شماره تماس های مندرج در سایت تماس بگیرید.

سنگ نمک برای دام

کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز هستند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *