مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سنگ نمک فله را مستقیما از معدن بخرید

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید سنگ نمک فلهسنگ نمک مخصوص دامداریفروش نمک تصفیه شده فله
سنگ نمک فله

سنگ نمک فله را مستقیما از معدن بخرید، سنگ نمک فله دامی، سنگ نمک فله صنعتی، سنگ نمک فله ارزان قیمت، نمک تصفیه شده فله، نمک صنعتی فله.

سنگ نمک فله به طور خاص در برخی از مکان های خاص که اقدام به کار تولیدی می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل معمولا فروش آن ها به صورت یکجا می باشد. برای مثال می توان به کارخانه های تولید نمک های یددار و تصفیه شده یا دامداری ها اشاره کرد.

خرید سنگ نمک فله

معمولا خرید سنگ نمک فله توسط افرادی که در کار های تولیدی خود نیاز به حجم بالایی از نمک داشته باشند انجام می گیرد. خرید فله ای نمک برای چنین افرادی می تواند باعث کاهش هزینه های تولید شود. به همین دلیل این روش خرید بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

یکی از موضوعات مهمی که در خرید سنگ نمک فله حائز اهمیت می باشد قیمت آن است. قیمت این نوع نمک ها بسته به خلوص نمک، اندازه ی دانه ها و نوع بسته بندی که دارند می تواند متغیر باشد. از همین رو برای خرید باید تمام این عوامل به نوبه ی خود مورد بررسی قرار گیرند.

سنگ نمک فله

سنگ نمک مخصوص دامداری

همان طور که می دانید یکی از محل هایی که استفاده از سنگ نمک فله در آن بسیار مورد نیاز است، دامداری ها می باشد. استفاده از سنگ نمک به دلیل فوایدی که برای دام ها دارد به عنوان یکی از مواد غذایی مهم و ارزشمند در جیره ی غذایی دام ها در نظر گرفته می شود. از همین رو افراد فعال در این حوزه اقدام به خرید فله ای نمک می کنند. مصرف نمک برای دام ها از ابتلای آن ها به انواع بیماری ها جلوگیری کرده و باعث رسیدن مواد معدنی به بدن دام می شود.

سنگ نمک فله

فروش نمک تصفیه شده فله

فروش سنگ نمک فله معمولا به کارخانه های تولید نمک انجام می گیرد. در واقع این نوع کارخانه ها با خرید نمک های فله اقدام به تصفیه ی آن می کنند. سپس نمک های تصفیه شده را در انواع بسته بندی ها در اختیار خریداران قرار می دهند. بسته بندی نمک های تصفیه شده فله در بسته بندی های ۲۰ یا ۲۵ کیلویی انجام می شود. اگر بخواهیم در رابطه با فرآیند تولید نمک تصفیه شده از سنگ نمک فله صحبت کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

  • آسیاب کردن سنگ نمک استخراج شده از معادن
  • اضافه کردن انواع مواد شیمیایی برای از بین بردن ناخالصی های موجود و رسوب کامل منیزیم و کلسیم
  • جدا کردن کریستال های نمک به وسیله ی سانتریفوژ ها
  • شستشوی بلور های نمکی
  • خشک کردن کریستال های نمک با استفاده از دستگاه های مخصوص خشک کن
  • اضافه کردن ید به نمک
  • بسته بندی نمک ها توسط دستگاه های تمام اتوماتیک

سنگ نمک فله

امروزه فروش نمک تصفیه شده فله در شهر های مختلف ایران انجام می گیرد و مصرف کنندگان این محصول می توانند به راحتی نیاز خود را برطرف نمایند و به این محصول دسترسی داشته باشند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *