مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سنگ نمک چراغدار طرح های متنوع قیمت استثنایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش ساخت سنگ نمک تزیینیسنگ نمک چراغدارتولید کننده سنگ نمک چراغدارمرکز فروش سنگ نمک تزیینی
سنگ نمک چراغدار

سنگ نمک چراغدار طرح های متنوع قیمت استثنایی، سنگ نمک اصل درمانی دکوری، قیمت خرید عمده بسیار مناسب، ارسال با بسته بندی بسیار مستحکم به سراسر کشور، صادرات محصولات دکوری به کشورهای همسایه.

روش ساخت سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک چراغدار امروزه در اکثر منازل به منظور زیبایی و سلامتی مورد استفاده قرار می گیرد. هزینه پایین، کارآیی و زیبایی این سنگ ها موجب شده است که استفاده از آن روز به روز افزایش یابد. برای ساخت سنگ نمک تزیینی چندین روش وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم. برای تهیه نمک تزیینی یا رنگی خوراکی که قابل مصرف در آشپزخانه باشد ابتدا در یک کاسه مقداری نمک قرار می دهیم. سپس مقداری رنگ خوراکی به اندازه چند قطره روی نمک ها ریخته و سعی می کنیم سریع هم بزنیم تا به یکدیگر نچسبند و کاملا مخلوط شوند.

زمانی که همه ی نمک ها رنگی شدند آن ها را روی یک سینی به صورت لایه ای نازک پهن می کنیم. سپس سینی را روی حرارت کم مثل حرارت بخاری قرار می دهیم و آنقدر هم می زنیم تا رطوبت نمک گرفته شود. بعد از آنکه نمک ها خشک شدن می توان آن ها را داخل نمکدان ریخت و مصرف نمود.

سنگ نمک چراغدار نیز یک نوع سنگ نمک تزیینی به شمار می رود. تهیه نمک تزیینی برای مصارفی مانند کاردستی و بازی به روش های رنگ کردن نمک با رنگ  ، رنگ کردن نمک با رنگ خوراکی مایع ، رنگ کردن نمک با رنگ خوراکی ژله ای و رنگ کردن نمک با گچ انجام می شود.

سنگ نمک چراغدار

تولید کننده سنگ نمک چراغدار

سنگ نمک چراغدار یکی از سنگ های زیبای زینتی است که در موارد مختلف کاربرد دارد. خرید و فروش این سنگ های تزیینی به دلیل زیبایی و هزینه ی مناسب روز به روز در حال افزایش است. تندیس های نمکی  ، آباژورهای نمکی  ، جا شمعی هایی که با سنگ نمک چراغدار ساخته می شوند از جمله موارد استفاده ی این سنگ نمک می باشد.

سنگ نمک از صد ها سال پیش به عنوان پوششی برای نور انتخاب شده و کشورهای مختلفی مانند هند و شرق آسیا از آن استفاده می کردند. سنگ نمک چراغدار را باید از سنگی با جنس مرغوب تهیه کنیم و هر سنگی برای اینکار مناسب نیست. برای تولید این سنگ باید در کنار خالص بودن سنگ به زیبایی آن توجه داشته باشیم تا بعد از تراش به نهایت زیبایی برسد.

سنگ نمک چراغدار

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک چراغدار در دسته سنگ نمک تزیینی قرار می گیرد که امروزه بازار فروش نسبتا خوبی را در اختیار دارد. فروش سنگ نمک تزیینی به دو صورت عمده و خرده فروشی میباشد که میتواند به صورت حضوری و یا اینترنتی باشد.

سنگ نمک چراغدار

یکی از شهرهایی که از دیرباز در زمینه ی تولید و فروش انواع سنگ نمک های تزیینی فعالیت می کند تهران است. در واقع میتوان شهر تهران را مرکز فروش سنگ نمک تزئینی دانست. زیرا بعد از خرید سنگ نمک خام از معادن، کار برش و آماده سازی آن را انجام می دهند و آن را روانه ی بازار فروش میکنند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *