مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات آجر نمک در ابعاد کوچک و بزرگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

آجر نمک چیست؟کاربرد آجر نمکروش ساخت اتاق نمک
آجر نمک

صادرات آجر نمک در ابعاد کوچک و بزرگ، آجر نمک برش خورده در ابعاد ۱۵*۲۰ و ۱۵*۲۵ ویژه رستوران، بزرگترین مرکز تولید آجر نمک درمانی ویژه ساخت اتاق نمک، سنگ نمک گریل و آشپزی.

نمک نقش ویژه ای در زندگی ما انسان ها دارد. از استفاده آن در بیشتر غذاها و خوراکی های روزمره گرفته تا در صنایع مختلف کارایی دارد. موضوع این مطلب در رابطه با شکل خاصی از نمک است که به آن آجر نمک می گویند.

آجر نمک چیست؟

آجر نمک همان نمک است که به شکل آجر در آمده است. در واقع سنگ نمک را که از معادن استخراج می کنند به کارخانه ها می برند و با دستگاه های مخصوص برش می زنند. این سنگ ها بعد از برش خوردن به شکل آجر در می آیند. دلیل نامگذاری آن ها نیز همین است.

آجر نمک

کاربرد آجر نمک

سنگ نمک دارای خواص زیاد و بسیار عالی می باشد. ولی چون این سنگ به طور طبیعی از ابعاد نامنظمی برخوردار است نمی توان در هر کاری از آن استفاده کرد. به همین دلیل نیاز است که آن ها را به شکل های منظم برش بزنند که آجر نمک یکی از شکل های برش خورده سنگ نمک می باشد. استفاده از آجر نمکی در صنایع مختلف دیده می شود. از جمله مهمترین آن ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • طب و درمان
  • ساخت وسایل تزیینی
  • ساخت ابزار های آشپزی
  • ساخت کلینیک درمانی
  • ساخت اتاق نمک و …

اگر چه کاربرد های این آجرهای نمک به موارد ذکر شده محدود نمی شود ولی مهمترین و پرکاربردترین کاربرد آن در ساخت دیوار نمک و اتاق نمک است. ساخت دیوار نمک و اتاق نمک سبب پاکسازی محیط از انرژی های مضر می شود. چرا که آجرهای نمک به کار گرفته شده در آن، یون منفی منتشر می کنند و از ورود انرژی های مضر جلوگیری به عمل می آورند. استفاده از اتاق نمک در جهت رفع و درمان بسیاری از بیماری ها خصوصا بیماری های روانی کاربرد دارد.

آجر نمک

روش ساخت اتاق نمک

برای ساخت اتاق نمک به روش های مهندسی نیاز است. ابتدا باید مکان آن را در نظر بگیرید. مکان در نظر گرفته شده باید توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار بگیرد. اگر مکان نیاز به شرایط خاصی داشته باشد با رضایت مشتری توسط کارشناسان تغییرات لازم اعمال می شود.

آجر نمک

کف، سقف و درب های اتاق نمک باید با آجر نمک پوشانده شود. سپس می توان در آن به شکل های مختلف نورپردازی انجام داد. تمامی این موارد زیر نظر متخصصان صورت می گیرد. از جمله اجزایی که در اتاق نمک کاربرد دارند می توان به آبشار نمک، بلندگو جهت پخش موسیقی ملایم و … اشاره کرد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *