مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سنگ نمک صورتی و قرمز

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت سنگ نمک صورتی و قرمزخواص نمک صورتی برای تیروئیدصادرات نمک صورتی ایران
سنگ نمک صورتی

صادرات سنگ نمک صورتی و قرمز، سنگ نمک صورتی گرمسار، سنگ نمک قرمز سمنان، نمک دانه بندی صورتی و نارنجی، عرضه در کیسه های ۲۵ کیلویی و جامبو بگ ۱ تنی.

تفاوت سنگ نمک صورتی و قرمز

سنگ نمک صورتی و قرمز از رشته کوه های هیمالیا استخراج می شوند، که به آن ها نمک هیمالیا نیز گفته می شود. اما اگر کمی وارد جزئیات شویم، شاهد تفاوت های جزئی بین آن ها خواهیم بود. یکی از این تفاوت ها کمیاب بودن نمک قرمز نسبت به نمک صورتی است. نمک قرمز کاربردهای کمتری نسبت به نمک صورتی دارد و عمده ترین  کاربرد آن به صورت نمک خوراکی است.

اما سنگ نمک صورتی هم در تزیینات کاربرد دارد و هم در پخت و پز از آن استفاده می شود. به طور کلی مصارف سنگ نمک صورتی بسیار گسترده است و شهرت جهانی دارد. طبق نظر کارشناسان میزان آهن موجود در نمک قرمز بسیار بالاتر از نمک صورتی است، به همین دلیل قیمت نمک قرمز بالاتر از نمک صورتی می باشد. لازم به ذکر است که نمک صورتی در ساخت آجر و اتاق نمک، غذای دام و ساخت آباژور سنگ نمک کاربرد دارد.

سنگ نمک صورتی

خواص نمک صورتی برای تیروئید

بسیاری از افراد از خواص سنگ نمک صورتی در درمان بیماری ها اطلاعاتی ندارند. اما باید بگوییم که این نمک برای اطمینان از عملکرد مناسب و بهتر تیروئید تجویز می شود. عملکرد آن به این صورت است که از کمبود ید در بدن جلوگیری کرده و عملکرد تیروئید را در بدن افزایش می دهد. با توجه به مطلبی که بیان شد، این نمک مفید از کم کاری تیروئید جلوگیری کرده و به مکانیزم آن کمک می کند.

نمک صورتی یا نمک هیمالیا همچنین میزان آب موجود در بدن را کنترل کرده و بدن را از کم آبی نجات می دهد. میزان مواد معدنی موجود در این نمک همچنین باعث هضم و عملکرد بهتر دستگاه گوارش می شود. پتاسیم و سدیم موجود در آن نیز از بروز عدم تعادل هورمونی و خستگی های مزمن جلوگیری می کند.

سنگ نمک صورتی

صادرات نمک صورتی ایران

سنگ نمک صورتی استخراج شده از معادن موجود در سمنان و گرمسار از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. به همین منظور میزان صادرات نمک صورتی از ایران به کشورهای موجود در اطراف ایران و کشورهای اروپایی بسیار بالا است.

سنگ نمک صورتی

با توجه به این که این نمک بسیار نایاب بوده و دسترسی به آن تنها در ایران و پاکستان میسر می باشد، از قیمت بالایی در ایران و سایر کشورها برخوردار است. استخراج نمک صورتی کاری دشوار است، به همین دلیل قیمت تمام شده آن نسبت به سایر نمک های خوراکی بیشتر می باشد. در حال حاضر این نمک در بازارهای جهانی در حال خرید و فروش است.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *