مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات سنگ نمک نارنجی ایران به هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

نمک نارنجی چیست؟فرق نمک صورتی ایران و هیمالیاصادرات سنگ نمک نارنجی
سنگ نمک نارنجی

صادرات سنگ نمک نارنجی ایران به هند، کارخانه تولید نمک نارنجی، صورتی، استخراج و تامین انواع سنگ نمک سفید، نارنجی، قرمز ظرفیت ماهانه ۱۰ هزار تن، امکان تحویل درب معدن و اسکله بندرعباس.

از معادن نمک، نمک های بسیار زیادی تولید می شود که هر کدام نیز خواص، کارایی و ویژگی های منحصر به فردی دارند. دلیل این تفاوت نیز وجود مواد معدنی مختلف در ساختار نمک ها می باشد. سنگ نمک نارنجی یکی از این دسته از نمک های معدنی است که قصد داریم در ادامه بیشتر با آن آشنا شویم. اگر دلتان می خواهد اطلاعات بیشتری از نمک نارنجی به دست بیاورید پیشنهاد میکنم تا انتهای متن همراه ما بمانید.

نمک نارنجی چیست؟

شاید خیلی از ما ها فکر می کنیم کریستال های نمک فقط به رنگ سفید وجود دارد. اما کمی بالا و پایین شدن ترکیبات نمک به راحتی می تواند رنگ نمک را از سفید به نمک نارنجی، صورتی، آبی و…. تبدیل نماید. ترکیب آهن با سایر ترکیبات نمک در تغییر رنگ آن تاثیر می گذارد. هرچه میزان آهن سنگ نمک بیشتر باشد کریستال های آن را به سمت رنگ های نارنجی و قرمز بیشتر می نماید.

به دلیل وجود آهن فراوان در ساختار سنگ نمک نارنجی این ماده خوراکی را به یک ماده پر فایده و مفید تبدیل کرده است. همچنین می تواند یک درمانگر عالی برای کم خونی نیز باشد. علاوه بر این با بهبود جریان خون باعث آرامش سیستم اعصاب، درمان استرس و کاهش عفونت بدن نیز می گردد.

سنگ نمک نارنجی

فرق نمک صورتی ایران و هیمالیا

خیلی ها نمک صورتی را با نام نمک هیمالیا می شناسند. این نمک چون از دل کوه های هیمالیا استخراج میشد، به این نام شهرت پیدا نمود. اولین نمک نارنجی و صورتی از دل کوه های هیمالیا و کشور پاکستان استخراج شد. اما امروزه در کشور خودمان معادن زیادی به استخراج سنگ نمک نارنجی، صورتی و قرمز می پردازند. ولی همچنان نام هیمالیا بر روی نمک صورتی باقی مانده است. خیلی ها با ثبت نام نمک هیمالیا بر روی بسته بندی نمک های صورتی خود حالت تبلیغاتی بیشتر به محصول می دهند. تا بازار فروش بهتری را به دست بگیرند.

سنگ نمک نارنجی

صادرات سنگ نمک نارنجی

سنگ نمک نارنجی با توجه به خواصی که برایش عنوان شد و به دلیل کمیاب بودن آن بازار صادراتی خیلی خوبی دارد. در واقع صادرات این سنگ نمک به خیلی از کشورهای اروپایی و حاشیه خلیج فارس انجام می شود. هرچه رنگ نارنجی این سنگ نمک بیشتر باشد، خواص آن نیز بالاتر می رود. به همان نسبت فروش بهتری نیز پیدا می کند.

سنگ نمک نارنجی

علاوه بر این سنگ نمک نارنجی جنبه تزئینی و درمانی نیز دارد. امروزه شاهد این هستیم که خیلی از آباژور های سنگی زیبایی با این ماده معدنی پر خاصیت می سازند. نمک نارنجی می تواند انرژی منفی را از محیط دور نماید و جلوه نور در دل رنگ نارنجی سنگ جلوه فوق العاده ای پیدا می کند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *