مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات نمک رنگی سمنان به هند و اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید...

 نمک رنگی سمنان چه استفاده هایی داردمعرفی نمک آبی سمنانصادرات سنگ نمک از سمنانآشنایی با نمک صورتی سمنان
نمک رنگی سمنان

صادرات نمک رنگی سمنان به هند و اروپا، کشور هند و تعدادی از کشورهای اروپایی مقاصد اصلی خرید نمک های رنگی موجود در سمنان می باشند که در این زمینه نمک آبی و صورتی حضور پر رنگ تری دارند، اما صادرات نمک رنگی سمنان دارای پیچیدگی های فراوانی است که مجموعه سنگ نمک هالیتو تمام این موارد را به آسانی رفع نموده است.

 نمک رنگی سمنان چه استفاده هایی دارد

استان سمنان با معادن بزرگ نمکی که دارد، نمک شور ایران را تامین می کند. و به واسطه ی غارهای نمکی و کوه های رنگی اش یکی از جاذبه های گردشگری ایران محسوب می شود. برخی از این بلورهای نمکی به رنگ های صورتی، آبی، نیلی و قرمز دیده می شود.

نمک رنگی سمنان برای مصارف دامی، صنعتی، تزئینی، دارویی به بازار عرضه می شود. استفاده از این نمک های رنگی در کشورهای اروپایی، کشور هند و برخی کشورهای عربی، بسیار رواج پیدا کرده است. آنها سنگ های نمک را برای استفاده در هتل های نمکی و رستوران ها، تزئینات و حمام نمک به کار می برند.

نمک رنگی سمنان

معرفی نمک آبی سمنان

نمک آبی سمنان جزو سنگ نمک های نایاب و کمیاب در جهان است. میزان ناخالصی در سنگ نمک ها با هم فرق می کند. و هر چه قدر میزان ناخالصی در سنگ ها کمتر باشد، سنگ شفاف تر خواهد بود. در معادن سنگ سمنان، سنگهایی با رگه های آبی و صورتی دیده می شود. که میزان مواد معدنی موجود در آنها با هم فرق می کند و سنگ نمک آبی هم به دلیل پتاسیم بیشتری که دارد، این رنگ را به خود گرفته است. از آنجایی که استخراج سنگ نمک آبی، بسیار زمان بر است و نسبت به سنگ های دیگر، میزان موجودی کمی دارد، گران تر و نایاب تر است. این سنگ به دلیل ناشناخته بودن در ایران مصرف خیلی کمی دارد و به کشورهای دیگر صادر میشود.

نمک رنگی سمنان

صادرات سنگ نمک از سمنان

استان سمنان به دلیل داشتن معدن های سنگ نمک بسیار، یکی از بزرگترین تولید کننده های نمک است. و به دلیل داشتن مرغوب ترین نوع سنگ نمک، با کیفیت ترین نمک خوراکی را به بازار صادراتی عرضه می کند. همانطور که گفتیم سنگ آبی سمنان جزو بی نظیرترین سنگ ها می باشد و فقط در معدن های سنگ نمک ایران و گرمسار یافت می شود. و در کشورهای دیگر وجود ندارد به همین دلیل ایران، تنها صادر کننده ی نمک آبی به سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی است.

 نمک رنگی سمنان

آشنایی با نمک صورتی سمنان

در معدن های گرمسار سمنان، انواع مختلفی از سنگ نمک استخراج می شود از جمله آنها سنگ نمک صورتی و قرمز است. سنگ صورتی یا همان سنگ هیمالیا، علاوه بر ایران در پاکستان هم وجود دارد و علاوه بر مصرف خوراکی برای استفاده دکوری و تزئینی هم کاربرد دارد. رنگ قرمز این سنگ ها به خاطر وجود عنصر آهن، در آنها است. در کشور ما بیشتر از این سنگ برای تولید آجر نمک و اتاق نمک استفاده می شود.

برای صادرات سنگ نمک رنگی سمنان مجموعه هالیتو با ارائه مجوزات لازمه سنگ نمک را در کشور مقصد به خریداران خود تحویل می دهد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *