مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

طراحی رایگان کلینیک نمک درمانی با آجر نمک

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش ساخت کلینیک نمک درمانینمک درمانی در استخرساخت اتاق نمک با آجر نمک
کلینیک نمک درمانی

طراحی رایگان کلینیک نمک درمانی با آجر نمک، ساخت اتاق نمک، نمک درمانی در تهران، استخر نمک در تهران، نمک درمانی در ایران، ساخت تخصصی اتاق نمک درمانی به روش نمک پاشی و آجر نمکی.

روش ساخت کلینیک نمک درمانی

هالوتراپی و یا نمک درمانی علمی است که قدمت چندین ساله دارد و به روش درمان طبیعی گفته می شود که در لهستان ابداع شده است. به طور کلی برای ساخت کلینیک نمک درمانی ابتدا باید به روش درمان توجه کرد. نمک درمانی به دو شیوه نمک درمانی خشک و مرطوب صورت می گیرد.

این عملیات در گذشته در غارهای زیرزمینی انجام می شده، اما امروزه با پیشرفت علم کارشناسان دست به ساخت کلینیک های نمک درمانی، برای درمان بیماران، زده اند. ساخت کلینیک نمک درمانی باید با حضور افراد مجرب و تجهیزات پیشرفته صورت گیرد. کیفیت به کار رفته در تجهیزات یکی از مهمترین موارد در ساخت کلینیک می باشد.

کلینیک نمک درمانی

نمک درمانی در استخر

در روش ساخت کلینیک نمک درمانی مرطوب از استخرهای نمک برای بیماران استفاده می شود، تا در آن راه رفته و شنا کنند. استفاده از آب دریا و یا حوضچه هایی که دارای نمک غلیظ است، می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها مفید باشد. یکی از مزیت های نمک درمانی به شیوه مرطوب درمان کمر درد و دردهای رماتیسمی می باشد. لازم به ذکر است، که از این روش برای درمان بیماران تنفسی استفاده نمی شود. برای درمان بیماری های تنفسی باید از شیوه نمک درمانی خشک استفاده شود، که بسیار موثر می باشد.

کلینیک نمک درمانی

ساخت اتاق نمک با آجر نمک

در ساخت کلینیک نمک درمانی به شیوه خشک از آجر نمک در ساخت اتاق ها استفاده می شود، که طرفداران زیادی دارد. در این روش از اتاق هایی استفاده می شود، که دارای شرایط رطوبتی و کنترل شده است. در این اتاق ها از دستگاه Halogenerator برای پراکنده کردن نمک به صورت میکروبی در هوا استفاده می شود. با توجه به این روش بیمار با تنفس نمک، آن را وارد بدن خود کرده و تمامی ویروس ها را پاکسازی می کند.

برای ساخت اتاق نمک ابتدا باید شرایط و محیط مورد نظر کارشناسی شود. طراحی مورد نظر با توجه به سلیقه کاربران صورت گرفته و پس از آن وارد مرحله ساخت شود. در این مرحله باید کف، دیوارها، سقف و درها با لایه هایی از سنگ نمک و یا آجر نمک پوشانده شود.

کلینیک نمک درمانی

دو قسمت اصلی در ساخت کلینیک نمک درمانی خشک آبشار و یا غبار نمک هیمالیا و دستگاه Halogenerator است که از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. توجه داشته باشید که علاوه بر تجهیزات ذکر شده، این فضا باید از آرامش کافی برای بیماران برخوردار باشد. انتخاب نورپردازی، دکور و یا حتی استفاده از صندلی باید با دقت و ظرافت صورت گیرد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *