مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سنگ نمک دام فله مخصوص بازار گرجستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خاصیت سنگ نمک برای گوسفندانآیا سنگ نمک برای دام مضر است؟ سنگ نمک دامصادرات سنگ نمک دام
سنگ نمک دام

فروش سنگ نمک دام فله مخصوص بازار گرجستان، امکان بسته بندی در کیسه های کوچک ۲۰ کیلویی، کیسه جامبو ۱ تنی، بارگیری به صورت فله در ماشین های ترانزیت، سنگ نمک سفید درجه ۱، سنگ نمک سفید رگه دار با قیمت های استثنایی.

خاصیت سنگ نمک برای گوسفندان

سنگ نمک دام به عنوان یک مکمل طبیعی پیشگیرانه و منبع عالی از مواد معدنی حیاتی و عناصر کمیاب است. سنگ نمک دام در حفظ سلامت و نگه داشتن مولد دام و گوسفندان بسیار مفید هستند و ثابت شده است که بیماری‌ها و شرایطی را که معمولاً در طول غذای فصلی و تغییرات تولید مثل در طول سال رخ می‌دهد، کاهش می‌دهند. سنگ نمک دام به حیوان شما اجازه می‌دهد تا آن را همان‌طور که نیاز دارد لیس بزند و در عین حال مصرف آب را تشویق می‌کند.

دامداران طیف وسیعی از نمک از جمله بلوک‌های نمک، تکه‌های نمک، بولدر و دانه‌های نمک و سنگ نمک را برای گوسفند، گاو، بز، آلپاکا و سایر دام‌ها ارائه می‌دهند. سنگ نمک برای گوسفندان به افزایش هموگلوبین برای بهبود جذب مواد معدنی در بدن کمک می‌کند. این به افزایش باروری در گاوها و بهبود توانایی تولید شیر آن‌ها کمک می‌کند. سنگ نمک دام ماده معدنی در اسب‌ها و گوسفندان را افزایش می‌دهد و به کاهش کمبودها کمک می‌کند. سنگ نمک دام به حفظ تعادل آب در حیوانات کمک می‌کند که برای عملکرد سلولی و متابولیک حیاتی است. سنگ نمک برای ترویج تولید بزاق و اطمینان از عملکرد بهینه شکمبه که منجر به کارایی بیشتر خوراک می‌شود ضروری است.

سنگ نمک دام

آیا سنگ نمک برای دام مضر است؟

سنگ نمک دام یک مکمل ضروری برای خوراک دام است. توصیه می‌شود نمک را به اندازه لازم مصرف کنید زیرا حیوانات نیز در غذای روزانه خود به ویتامین‌ها و مواد معدنی نیاز دارند. سدیم و کلرید نباید کم باشد. سدیم برای عملکرد سیستم عصبی مرکزی مهم است، در حالی که کلرید تعادل بین اسیدها و بازها را در معده تنظیم می‌کند. این دو ماده مغذی ضروری با هم تعادل مایعات را در سطح مناسب نگه می‌دارند.

 سنگ نمک دامصادرات سنگ نمک دام

طبق داده‌های صادرات جهانی Volza، محموله‌های صادرات سنگ نمک دام از جهان به ایالات متحده ۴٫۶ هزار عدد بوده که توسط ۶۱۹ صادرکننده جهانی به ۷۸۸ خریدار ایالات متحده صادر شده است. ۳ صادرکننده برتر سنگ نمک پاکستان با ۲۴۴۷ محموله و پس از آن هند با ۵۱۲ محموله و اسپانیا با ۳۴۱ محموله در رتبه سوم قرار دارند. سنگ نمک دام هیمالیا ارگانیک و استخراج شده از پاکستان، منبع فوق‌العاده‌ای از تمام مواد معدنی ضروری و عناصر کمیاب است که اسب‌ها و گوسفندهای شما به طور روزانه به آن‌ها نیاز دارند.

سنگ نمک دام

صادرات سنگ نمک دام به کشور گرجستان به صورت تخصصی با اگاهی از نیاز بازار کشور گرجستان، توسط مجموعه سنگ نمک هالیتو انجام می پذیرد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *