مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده سنگ نمک تزئینی درمانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا سنگ نمک انرژی منفی را می گیرد؟ساخت چراغ خواب با سنگ نمکسنگ نمک تزئینیفروش عمده سنگ نمک تزئینی
سنگ نمک تزئینی

فروش عمده سنگ نمک تزئینی درمانی، سنگ نمک دکوری چراغ دار و بدون چراغ، مدل های متنوع گوی، هرم، مکعب با پایه چوبی، خرید سنگ نمک خوراکی، گوی سنگ نمک ماساژ، صابون سنگ نمک، فروش عمده سنگ نمک دکوری با قیمت استثنایی.

سنگ نمک تزئینی یکی از نمونه های سنگ نمک است که برای ساخت لوازم تزئینی کاربرد دارد. تمامی سنگ های نمک حالت بلوری دارند. این باعث می شود که نور به صورت شکسته از آنها عبور کند. حال اگر سنگ نمک دارای یک رنگ باشد، نور با جذابیت زیادی از آن عبور می کند. به طور کلی استفاده از سنگ های نمک تزئینی بنا به موارد مختلف توصیه می شود. ما در ادامه این مقاله شما را با چند کاربرد مهم و ویژه این نوع سنگ نمک آشنا می کنیم.

آیا سنگ نمک انرژی منفی را می گیرد؟

سنگ نمک تزئینی یکی از موادی است که اعتقاد بر این است که می تواند انرژی منفی را از انسان دور کند. سنگ های تزئینی نمک می توانند امواج مخرب حاصل از ابزار الکترونیکی ابزاری مثل تلفن همراه، مودم ها، ماهواره، پارازیت ها و غیره را جذب کنند. در نتیجه به این شکل تا حدود زیادی انرژی منفی را از انسان دور می کند. سنگ تزئینی نمک دارای موادی حاوی سدیم و کلرید است. بار سدیم مثبت بوده و کلرید دارای بار منفی می باشد.  به همین دلیل است که می گویند سنگ نمک می تواند انرژی های مخرب پیرامون را خنثی کند. به طور کلی سنگ نمک رنگی به متعادل سازی محیط کمک می کند. بهتر است سنگ های تزئینی نمک را در قسمت های تاریک منزل قرار دهید.

سنگ نمک تزئینی

ساخت چراغ خواب با سنگ نمک

سنگ نمک تزئینی برای ساخت چراغ خواب کاربرد دارد. برای ساخت چراغ خواب به این تجهیزات نیاز است:

  • سنگ نمک
  • آی سی LM317 رگولاتور ولتاژ
  • شارژ موبایل
  • یک مقاومت ۱۵ اهم
  • ال ای دی ۱۰۰ میلی آمپر
  • سیم چین

سنگ نمک تزئینی را سوراخ کنید. سپس سرهای سیم شارژر موبایل را لخت کنید. پس از آن مداری به شکل زیر تهیه کنید. قطعات را را در جاهای تعیین شده قرار دهید و به هم لحیم کنید. در نهایت سر منفی سیم شارژر موبایل را به قسمت GND وصل  و سر مثبت را به VCC وصل کنید. برای اینکه سر مثبت یا منفی سیم شارژر را تشخیص دهید. سرهای لخت سیم شارژ را به پایه های کوتاه LED  وصل کنید. اگر ال ای دی روشن شد، سیم پایه کوتاه منفی و پایه بلند مثبت است. اگر ال ای روشن نشد، سیم ها را جابجا کنید تا ترکیب مورد نظر ایجاد شود. در نهایت ال ای دی را در سوراخ سنگ نمک قرار دهید.

سنگ نمک تزئینی

فروش عمده سنگ نمک تزئینی

سنگ نمک تزئینی محصولی است که ما در این فروش ویژه انواع مختلف آن را عرضه کرده ایم. اگر شما در زمینه فروش سنگ نمک و یا تولید تجهیزات روشنایی فعالیت دارید، می توانید برای خرید عمده سنگ تزئینی نمک با ما در تماس باشید.

سنگ نمک تزئینی

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تولید کننده سنگ نمک تزئینی در ایران است.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *