مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده نمک برای زیتون

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تولید نمک در نمک کوبیاستفاده از نمک در صنایع غذاییفروش عمده نمک برای زیتون
نمک برای زیتون

فروش عمده نمک برای زیتون، کارخانه تولید نمک گرمسار، تولید کننده انواع نمک دانه بندی شده در سایزهای شکری، صدفی و شیلاتی (نخودی)، امکان تامین سفارشات تا ماهانه ۱۵۰۰ تن.

روش تولید نمک در نمک کوبی

همان طور که می دانید نمک از جمله محصولاتی است که استفاده از آن را در صنایع مختلفی می توان مشاهده کرد که عمده مصرف آن در صنایع غذایی برای تولید محصولات مختلف می باشد. برای مثال می توان به استفاده از نمک برای زیتون اشاره کرد. اما معمولا یکی از سوالاتی که برای افراد به وجود می آید در رابطه با روش تولید نمک می باشد.

برای تولید نمک ابتدا سنگ نمک را به داخل سنگ شکن های بزرگ هدایت می کنند. سنگ شکن سنگ نمک ها را در اندازه های حدود ۸ میلی متری خرد کرده و آن را آسیاب می کنند. سپس باید سنگ نمک های خرد شده به واحد تفکیک ارسال شوند. در واقع در این مرحله محصول بر اساس سایز مورد نظر از توری های مشخص عبور داده شده و در نهایت بسته بندی می شوند.

نمک برای زیتون

استفاده از نمک در صنایع غذایی

صنایع غذایی از جمله صنایعی است که مصرف نمک در آن بیشتر از هر صنعت دیگری به چشم می خورد. در واقع از نمک به عنوان نوعی طعم دهنده یا افزودنی در صنایع غذایی استفاده می کنند. علاوه بر این، نمک می تواند به عنوان یک نگهدارنده در صنایع غذایی مورد استفاده قرار گیرد.

برای مثال استفاده از نمک برای زیتون باعث نگهداری آن در طولانی مدت می شود. به همین دلیل است که در اکثر مواد غذایی تولید شده در حوزه صنایع غذایی نمک به عنوان یک پای ثابت شناخته می شود. البته باید توجه داشته باشید مواد غذایی که مقدار نمک در آن زیاد باشد، می تواند سلامتی انسان را به خطر بیندازد.

نمک برای زیتون

فروش عمده نمک برای زیتون

شهر های شمالی ایران را می توان یکی از قطب های تولید زیتون معرفی کرد. معمولا زیتون های تولید شده برای بسته بندی به کارخانه ها ارسال می شوند تا طی مراحلی مختلف، عملیات فرآوری و بسته بندی آن ها انجام گیرد. همان طور که می دانید برای فرآوری زیتون از نمک به عنوان یک ماده ی ثابت استفاده می کنند. به همین دلیل معمولا خرید نمک برای زیتون در این کارخانه ها به صورت عمده می باشد.

نمک برای زیتون

خرید نمک مورد نیاز برای این کارخانه ها از روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. امروزه می توان نمک مورد نیاز در این بخش را به صورت مستقیم یا غیر مستقیم از مراکز فروش عمده آن تهیه کرد. این مراکز در سراسر کشور فعال بوده و به راحتی می توانید بدون حضور در آن ها کار خرید نمک را انجام دهید.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *