مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده نمک تصفیه شده با بهترین قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیوه تولید نمک تصفیه شدهتفاوت نمک تصفیه شده و طبیعیخرید مستقیم از کارخانه نمک
نمک تصفیه شده

فروش عمده نمک تصفیه شده با بهترین قیمت، نمک تصفیه شده هیدرومیل، نمک تبلور مجدد، در کیسه های ۲۰ کیلویی و ۲۵ کیلویی، درصد خلوص ۹۹٫۲ به بالا، ظرفیت تولید و تامین ماهانه ۶۰۰ تن.

شیوه تولید نمک تصفیه شده

همه ی ما نمک را می شناسیم. می توان گفت نمک، یکی از اصلی ترین چاشنی هایی است که همه ی مردم به غذاهای خود اضافه می کنند. همچنین این ماده غذایی به دلیل دارا بودن سدیم و کلر، ارزش بسیاری برای بدن انسان دارد.

امروزه برخلاف گذشته، نمک در کارخانه ها تصفیه می شود و به صورت نمک تصفیه شده در اختیار افراد قرار می گیرد.

برای تهیه ی نمک تصفیه شده در کارخانه ها مراحل زیر انجام می شود:

ابتدا سنگ نمکی که از معادن استخراج شده را آسیاب کرده، در آب خالص حل می کنند. در نتیجه ی این کار محلولی به دست می آید که از آب نمک اشباع شده است.

در این مرحله، یک سری مواد شیمیایی به محلول اضافه می شود که منیزیم و کلسیم آن کاملا رسوب گذاری شده و مواد نامحلول از آن خارج شود.

سپس محلول آب نمک را از فیلترهای شنی رد می کنند تا ذرات ریزتر از ۳۰ میکرون موجود در آن حذف شود.

در مرحله ی بعدی محلول را تبخیر می کنند تا کریستال های خالص نمک به وجود بیاید. سپس آنها را با استفاده از سانتریفیوز جدا می کنند. بلورهای نمک را در سانتریفیوژ مورد شستشو قرار می دهند و به آنها ید اضافه می کنند.

بلورهای نمک با استفاده از جریان هوای گرم در خشک کن خشک شده و به سیلوهای ذخیره سازی منتقل می شوند. در مرحله ی نهایی نمک تصفیه شده ای که به دست آمده را به وسیله ی دستگاه های تمام اتوماتیک بسته بندی می کنند.

نمک تصفیه شده

تفاوت نمک تصفیه شده و طبیعی

در طی فرایند تولید نمک تصفیه شده، مواد بسیاری از آن گرفته می شود. یکی از این مواد که برای سلول های بدن بسیار مفید است و کمبود آن موجب برخی بیماری ها مثل تشنج می شود، یون منیزیم است.

ماده ی دیگری که در فرایند تولید نمک تصفیه شده از آن گرفته می شود، عنصر روی است. روی باعث رشد سلول های بدن می شود و به خصوص برای کودکان که در سن رشد قرار دارند ضروری است.

به همین دلیل است که طب سنتی ایرانی استفاده از نمک طبیعی به خصوص نمک دریا را به نمک تصفیه شده ترجیح می دهد.

نمک تصفیه شده

خرید مستقیم از کارخانه نمک

برای خرید مستقیم انواع نمک از قبیل نمک تصفیه شده، می توانید با مجموعه ی هالیتو تماس بگیرید. مجموعه ی هالیتو یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت هایی است که در زمینه ی تولید و فروش انواع نمک فعالیت می کند.

نمک تصفیه شده

کافی است با شماره تماس های مندرج در سایت مجموعه هالیتو تماس بگیرید. همکاران ما همواره آماده ی پاسخگویی به مشتریان عزیز هستند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *