مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده نمک سختی گیر آب در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاثیر نمک بر سختی آبمقدار نمک در سختی گیر چقدر باشد؟خرید نمک سختی گیر آب
نمک سختی گیر آب

فروش عمده نمک سختی گیر آب در تهران، قرص نمک سختی گیر آب، نمک احیا رزین، سنگ نمک سختی گیر، سنگ نمک تصفیه آب، ارسال نمک سختی گیر در کیسه های ۲۰ کیلویی، ارسال به سراسر تهران و کرج.

تاثیر نمک بر سختی آب

نمک سختی گیر آب، نوعی نمک می باشد که می تواند املاح معدنی که سبب سختی آب و رسوب آنها در بسیاری از لوازم منزل می شوند را از بین ببرد. حتما تا به حال بعد از شستشوی ظروف، وجود مقداری لکه در روی ظروف را مشاهده کرده اید. این لکه ها بر اثر سختی آب و وجود املاح معدنی مانند کلسیم و منیزیم ایجاد می شوند.

انواع این املاح معدنی که به مقدار زیادی در آب موجود هستند، می توانند در لوله های ورودی آب گرم و سرد ماشین های لباسشویی و پکیج ها رسوب شوند. نمک سختی گیر آب می تواند این املاح معدنی را جذب کند و به جای آنها مقداری سدیم به آب اضافه کند. در این صورت یک آب تصفیه شده تولید می شود.

نمک سختی گیر آب شامل انواع سنگ نمک، نمک تبخیری و نمک خورشیدی می باشد. استفاده از هر کدام از این نمک های سختی گیر آب به نوع آب و مقدار املاح معدنی موجود در آن بستگی دارد.

گفتنی است که بعد از استفاده از نمک سختی گیر، می توان از یک آب نرم استفاده کرد. این آب نرم لکه های ظروف را پاک می کند و لباس ها را زبر نمی کند.

نمک سختی گیر آب

مقدار نمک در سختی گیر چقدر باشد؟

مقدار نمکی که برای سختی گیری آب مورد استفاده قرار می گیرد به مقدار کلسیم و منیزیم موجود در آب بستگی دارد. اما به طور کلی همیشه در دستگاه رزین( نوعی دستگاه برای سختی گیری آب) به ازای هر لیتر آب، ۲۴۰ گرم نمک سختی گیر آب استفاده می شود. قابل ذکر است که باید هر چند وقت دستگاه رزین را از وجود رسوبات خالی کرد، در غیر این صورت دیگر نمی توان انتظار تبادل یون را داشت.

به همین دلیل افراد باید هر ۴۸ ساعت یک بار توسط شیرهای اتوماتیک و یا به صورت دستی رسوبات را از دستگاه رزین خارج کنند. سپس دوباره محلول آب و نمک سختی گیر را وارد مخزن کنند.

نمک سختی گیر آب

خرید نمک سختی گیر آب

میزان خرید و فروش نمک سختی گیر بسیار خوب می باشد. اما افراد در زمان خرید این نمک باید ابتدا به میزان خالص بودن آن توجه کنند. آنها باید نمک سختی گیر را از شرکت های معتبری که نمک با کیفیتی عرضه می کنند، خریداری کنند.

نمک سختی گیر آب

همچنین فرم و شکل نمک سختی گیر نیز در میزان خرید آن تاثیرگذار است. به طوری که نمک های گلوله ای بیشترین میزان فروش را دارند. قابل ذکر است که میزان فروش و همچنین قیمت انواع نمک های سختی گیر آب نیز با یکدیگر متفاوت می باشند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *