مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش دل نمک کریستالی جهرم

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه کریستال دل نمکخواص دل نمک
دل نمک

مرکز فروش دل نمک کریستالی جهرم، شفاف ترین نوع که در نوع خود بسیار بینظیر و کمیاب می باشد با خلوص استثنایی ۹۹٫۸ %، امکان ارسال سنگ نمک شیشه ای شفاف در مقادیر خرده به سراسر کشور.

سنگ نمک خوراکی که به آن دل نمک نیز می گویند، یک ماده معدنی است. یکی از معدود سنگ هایی که معمولاً توسط انسان خورده می شود. دل نمک خوراکی انواع مختلفی دارد:

  • کریستالی دریایی
  • کریستالی معدنی شیری
  • کریستالی معدنی شفاف
  • کریستالی معدنی کاملا شیشه ای (کمیابترین نوع)

این جامد کریستالی به رنگ های شفاف و شیری  که از آب دریا یا از رسوبات سنگی به دست می آید. نمک دریا به صورت کریستال های ریز یا بزرگتر وجود دارد. در طبیعت، نه تنها کلرید سدیم، بلکه سایر مواد معدنی حیاتی را نیز شامل می شود. سنگ نمک های خوراکی ممکن است به دلیل این محتوای معدنی کمی رنگ خاکستری داشته باشند.

سنگ نمک کریستالی دریایی یا رودخانه ای ارزش درمانی ندارد و تقریبا مورد استفاده قرار نمی گیرد

دل نمک

نمک برای بقای همه موجودات زنده از جمله انسان ضروری است. نمک در تنظیم محتوای آب (تعادل مایعات) بدن نقش دارد. طعم نمک یکی از مزه های اساسی است. میل به نمک ممکن است به دلیل کمبود مواد معدنی و همچنین کمبود خود کلرید سدیم ایجاد شود.

نمک برای زندگی لازم است، اما مصرف بیش از حد آن می تواند خطر مشکلات سلامتی از جمله فشار خون بالا را در افرادی که از نظر ژنتیکی مستعد ابتلا به فشار خون هستند، افزایش دهد. در تهیه غذا از نمک به عنوان نگهدارنده و چاشنی استفاده می شود.

تاریخچه کریستال دل نمک

توانایی نگهداری نمک پایه تمدن بود. وابستگی به در دسترس بودن فصلی غذا را از بین می برد، امکان سفر در مسافت های طولانی را فراهم می کرد و یک افزودنی غذایی حیاتی بود. با این حال، از آنجا که نمک (NaCl) به سختی به دست می آمد، در طول تاریخ به یک کالای تجاری با ارزش تبدیل شد. تا دهه ۱۹۰۰، نمک یکی از محرک های اصلی اقتصادهای ملی و جنگ ها بود.

کوه هایی که از بیش از ۳۰۰ میلیون سال قبل آب های شیرین را در دل خود جای داده بودند به مرور با ممزوج شدن با خاک تبدیل به سنگ نمک های بسیار شفافی شدند که خالص ترین و طبیعی ترین نوع نمک را در دنیا به خود اختصاص می دهند.

دل نمک

خواص دل نمک

سدیم یکی از الکترولیت های اولیه بدن است. هر سه الکترولیت (سدیم، پتاسیم و کلسیم) مانند سایر مواد معدنی حیاتی مورد نیاز برای عملکرد مطلوب بدن در نمک تصفیه نشده موجود هستند. نمک زیاد یا کم در رژیم غذایی می تواند منجر به گرفتگی عضلات، سرگیجه یا حتی اختلال الکترولیت شود که می تواند باعث مشکلات عصبی شدید و حتی کشنده شود. نمک حتی گاهی اوقات دل نمک به عنوان یک کمک سلامتی، مانند درمان دیسائوتونومی، استفاده می شود.

دل نمک

خطر ابتلا به بیماری در افراد به دلیل مصرف نمک بسیار کم یا زیاد، به دلیل فردیت بیوشیمیایی متفاوت است. در واقع، برخی ادعا کرده اند که در حالی که خطرات مصرف بیش از حد نمک واقعی است، خطرات آن برای اکثر مردم به طور چشمگیری افزایش یافته است، یا اینکه مطالعات انجام شده در مورد مصرف نمک خوراکی را می توان به روش های مختلف مورد بررسی قرار داد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.