مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش عمده و خرده سنگ نمک آبی کریستال

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ نمک آبیمعدن سنگ نمک آبی کجاست؟خریداران سنگ نمک آبی در اروپافروش عمده نمک آبی و صورتی
سنگ نمک آبی

مرکز فروش عمده و خرده سنگ نمک آبی کریستال، نمک آبی اصل گرمسار و سمنان، سنگ نمک آبی کریستالی ماهانه ۲۰۰ کیلوگرم، نمک آبی دونه شکری امکان صادرات ماهانه ۴۵ تن.

وقتی اسم سنگ نمک به گوش ما می رسد، فقط رنگ سفید و بی رنگ آن در نظرمان است. اما باید بدانید که سنگ نمک در رنگ های دیگری مانند آبی، صورتی، نباتی، نارنجی و حتی قرمز وجود دارد. ناخالص هایی که در این سنگ ها وجود دارد و باعث می شود که هر کدام به رنگ خاصی در بیایند.

در سنگ نمک آبی عناصر مفیدی وجود دارد که برای استفاده خوراکی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از جمله این عناصر مفید می توان به کلسیم، پتاسیم و منیزیم اشاره کرد. همین امر موجب گردیده تا قیمت سنگ آبی نسبت به سایر سنگ ها بالاتر باشد.

از سنگ نمک آبی به جز موارد خوراکی در تولید داروهای ضد افسردگی و در موارد تزئینی مانند جمع آوری کلکسیون استفاده می شود. سنگ نمک آبی ویژگی هایی دارد که در ادامه به آنها اشاره می شود.

  • وجود رگه های آبی
  • شفاف بدون سنگ
  • پس از کوبیدن دانه های آن به رنگ سفید در بیایند

سنگ نمک آبی

معدن سنگ نمک آبی کجاست؟

این سنگ با ارزش که شهرت جهانی دارد تنها در کشور ایران و در معادن گرمسار واقع در استان سمنان کشف و استخراج می شود. این سنگ فقط در این معادن قابل بهره برداری است. بیشترین خریداران این نمک از کشور هایی مانند آمریکا، ایتالیا، انگلیس، کانادا و اسپانیا می باشد.

در این میان کشور های اروپایی هستند، که در بخش دکوری و آشپزی و پخت غذاهای دریایی از این سنگ استفاده می کنند.

سنگ نمک آبی

خریداران سنگ نمک آبی در اروپا

از آنجایی که این سنگ بسیار کمیاب می باشد و کشور ایران تنها تولید کننده و صادر کننده آن است. می توان این ماده با ارزش را در بسته بندی های بهداشتی و از سایت ها و فروشگاه های معتبر سفارش داد و تهیه کرد.

فروش عمده نمک آبی و صورتی

این نمک به شکل مستقیم در بازارهای کشور ترکیه توزیع می گردد. چیزی در حدود سیصد کیلوگرم به این کشور ماهیانه در حال صادر شدن است. در ایران این سنگ به صورت عمده تولید می شود و به شکل عمده نیز به فروش می رسد.

سنگ نمک آبی

یکی از شهر هایی که در آن عمده فروش و عرضه انجام می شود، گرمسار است که بسیار نمک مرغوب و با کیفیتی را بدست مصرف کننده و متقاضیان می رساند.

همچنین این شهر نیاز های بازار داخلی و خارجی را نیز تامین می کند. این عل در کارخانجات مجهز و استاندارد، با دقت و توجه انجام می گیرد. سعی می شود علاوه بر حفظ کیفیت، محصول را به شکلی که به سود مشتری و مصرف کننده باشد، عرضه کنند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *