مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش عمده و خرده نمک جهرم

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با سنگ نمک کریستالیکاربرد سنگ نمک شفافصادرات نمک جهرم شیشه ای
نمک جهرم

مرکز فروش عمده و خرده نمک جهرم، نمک جهرم به قیمت درب معدن ارسال به سراسر کشور، نمک جهرم شیراز، نمک جهرم در اصفهان، فروش نمک جهرم در تهران، برای خرید سنگ نمک جهرم تماس بگیرید، سنگ نمک کاملا شفاف کریستالی.

نمک جهرم یکی از بهترین نمک‌های کریستالی است. سنگ نمک کریستال حاوی تمام عناصری است که در بدن انسان یافت می‎شود. این نوع نمک کاملاً بکر می‌باشد. زیرا بیش از یک میلیون سال پیش به طور طبیعی توسط خورشید خشک شده است.

سنگ نمک کریستالی حاوی ۸۴ ماده از ۹۲ ماده معدنی کمیاب شناخته شده برای انسان است. هیچ نمک طبیعی یا مصنوعی دیگری حاوی این مقدار مواد معدنی نیست.

همچنین نمک جهرم حاوی مواد معدنی به همان نسبت بدن انسان است. علاوه بر مواد معدنی حیاتی مانند منیزیم و کلسیم، دارای سایر مواد معدنی ضروری نیز می باشد. در اینجا به منظور آشنایی با نمک جهرم لازم است ادامه مطلب را دنبال کنید.

آشنایی با سنگ نمک کریستالی

نمک جهرم حاوی مواد معدنی بسیار زیادی است. بسیاری از مواد معدنی برای کار کردن به مواد معدنی کمیاب دیگر نیاز دارند. بنابراین داشتن تنوع صحیح و همچنین نسبت صحیح مواد معدنی برای عملکرد مناسب در بدن مهم است. سنگ نمک کریستالی حاوی همه اینها است. سنگ نمک کریستال هیمالیا از یک دریاچه نمک بزرگ به دست می‌آید.

نمک به اندازه آب برای بدن انسان مهم است. بدن در هر نقطه از زمان به نیم کیلوگرم نمک نیاز دارد تا عملکرد مطلوب خود را حفظ کند. نمک برای عملکرد طبیعی فرآیندهای بدن مانند متابولیسم، جذب آب، تغذیه معدنی و ارتباط الکتریکی بین سلول‎ها ضروری است.

یک فرد حدود بیست گرم نمک در روز مصرف می‎کند. اما کلیه‌ها تنها قادر به شستشوی پنج تا هفت گرم نمک هستند. نمک اضافی به صورت رسوب، در شریان‎ها رسوب می‎کند. رسوب نمک باعث سفت شدن آنها و افزایش فشار خون می‎شود.

نمک جهرم

کاربرد سنگ نمک شفاف

استفاده از نمک جهرم به عنوان سنگ نمک کریستال به عنوان جایگزینی برای سنگ نمک سنتی، می‎تواند چندین مزیت قابل توجه برای بدن داشته باشد. یک گرم نمک در روز می‌تواند به فرآیندهای متابولیک بدن و کاهش رسوبات ایجاد شده در رگ‌ها کمک کند.

همچنین از نمک جهرم برای کمک به مشکلات سینوسی، کمپرس گرم برای درد یا آسیب‎های مختلف، حمام چشم، غرغره یا دهان شویه و به عنوان اسکراب پوست می‌توانید استفاده کنید.

لامپ‎های ساخته شده از سنگ نمک کریستالی نیز موجود است. بزرگترین مزیت استفاده از این لامپ‌ها بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان، تعادل تابش الکترومغناطیسی، و انرژی بخشیدن است.

نمک جهرم

صادرات نمک جهرم شیشه ای

صادرات نمک جهرم از نوع شیشه‌‍ای به کشورهای مختلف قابل انجام است. می‎توانید سنگ نمک کریستال را برای موارد مختلف تهیه و خریداری کنید. سنگ نمک کریستالی جهرم از انواع کمیاب سنگ نمک است لذا می بایست حداقل بازه زمانی ۲۰ روزه را برای اماده شدن سفارش خود در نظر بگیرید.

نمک جهرم

مجموعه سنگ نمک هالیتو بهترین نوع سنگ نمک جهرم را با قیمتی بسیار عالی در اختیار شما صادرکنندگان محترم قرار می دهد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *