مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش قرص نمک تصفیه آب

آنچه در این مقاله می خوانید...

قرص نمک چیست؟تصفیه آب استخر با نمککارخانه تولید قرص نمک تصفیه آب
قرص نمک تصفیه آب

مرکز فروش قرص نمک تصفیه آب، قرص نمک برای دستگاه دیالیز، سختی گیر و احیای رزین، ارسال به سراسر کشور، در کیسه های ۲۰ کیلویی، قرص نمک خوراکی، قرص نمک طعام برای کارگران، خرید عمده قرص نمک از کارخانه.

قرص نمک چیست؟

قرص نمک تصفیه آب همان نمک خوراکی است که به صورت فشرده و در قالب قرص ساخته شده است. معمولا این نوع قرص ها با خلوص بالا تولید می شوند. از این قرص ها در صنایع مختلفی استفاده می کنند که تصفیه آب تنها یکی از موارد استفاده از آن می باشد. همان طور که می دانید، آب دارای مقدار زیادی آهک است و این آهک می تواند به مرور زمان باعث ایجاد مشکل در عملکرد دستگاه ها در صنایع مختلف شود. از همین رو، برای از بین بردن آهک موجود در این دستگاه ها از قرص های نمکی استفاده می کنند.

در واقع، از این قرص ها به عنوان تصفیه کننده در دستگاه های سختی گیر آب و یا سیستم هایی که به شکل اسمز معکوس کار می کنند، استفاده می کنند. از جمله ویژگی های در نظر گرفته شده برای قرص نمک تصفیه آب می توان به حلالیت کامل، تخریب پذیری بالا و همچنین خلوص بالای آن اشاره کرد. همین موارد این قرص ها را به یک ماده ی مناسب برای استفاده در صنایع مختلف تبدیل کرده است.

قرص نمک تصفیه آب

تصفیه آب استخر با نمک

یکی از موارد کاربرد قرص نمک تصفیه آب استفاده از آن برای تصفیه آب استخر و ضدعفونی کردن استخر می باشد. همان طور که می دانید، در استخر ها معمولا از کلر برای ضدعفونی آب استفاده می کنند. اما استفاده از این ماده می تواند مشکلاتی همچون سوزش چشم، خشک شدن پوست و … را به دنبال داشته باشد. از همین رو، استفاده از قرص نمک می تواند گزینه ی مناسبی برای ضدعفونی کردن آب باشد. استفاده از نمک علاوه بر این که چنین مشکلاتی را به وجود نخواهد آورد، مقرون به صرفه نیز خواهد بود. بنابراین، استفاده از قرص نمک برای ضدعفونی کردن استخر می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

قرص نمک تصفیه آب

کارخانه تولید قرص نمک تصفیه آب

خوشبختانه قرص نمک تصفیه آب در داخل ایران توسط کارخانه های متعددی تولید می شود. به همین دلیل، به راحتی می توانید این محصول را از مراکز فروش که به صورت عمده و خرده اقدام به فروش محصول می نمایند، تهیه نمایید. با توجه به این که دسترسی کشور ایران به منابع سنگ نمک در داخل کشور وجود دارد، تولید محصولات نمکی هم به وفور دیده می شود. یکی از این محصولات قرص های نمک می باشد. با توجه به این که این محصولات در داخل کشور تولید می شوند، به راحتی و با قیمت مناسب می توانید آن را تهیه نمایید.

قرص نمک تصفیه آب

برای خرید قرص نمک سختی گیر تماس بگیرید.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *