مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمک سختی گیر دیگ بخار و رزین

آنچه در این مقاله می خوانید...

سختی آب چیست؟روش تصفیه آب استخر با نمکفروش عمده نمک سختی گیر
نمک سختی گیر

نمک سختی گیر دیگ بخار و رزین، قرص سختی گیر آب، سنگ نمک تصفیه آب، سنگ نمک سختی گیر در کیسه های ۲۰ کیلویی، قیمت نمک سختی گیر به صورت بسته بندی و تحویل در محل.

سختی آب چیست؟

شاید شما هم نام نمک سختی گیر را شنیده باشید اما با کاربرد های آن آشنایی نداشته باشید. نمک سختی گیر همان طور که از نامش نیز پیداست برای کاهش و یا حتی از بین بردن عوامل سختی آب مورد استفاده قرار می گیرد. حال این که سختی آب یعنی چه موضوعی است که باید به بررسی آن پرداخت. سختی آب به دلیل وجود کاتیون ها در آن به وجود می آید. در واقع، هنگامی که آبی دارای نمک های معدنی باشد، دچار سختی می شود. این نمک های معدنی می توانند به صورت ترکیبات یون های کلسیم و منیزیم و یا بی کربنات ها باشد.

سختی آب به دو شکل موقت و یا دائمی می باشد. نمک سختی گیر برای رفع هر دو شکل سختی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر سختی آب به واسطه داشتن یون های منیزیم و کلسیم باشد، به آن سختی دائم و اگر به واسطه داشتن بی کربنات ها مانند کلرید یا سولفات باشد، به آن سختی موقت می گویند. اما گاهی نیاز است که این سختی از آب گرفته شود. در چنین شرایطی استفاده از نمک های سختی گیر می تواند بهترین گزینه باشد. فرآیند کار برای از بین بردن سختی آب به این شکل است که آب سخت وارد دستگاه شده و کاتیون های آن از جمله کلسیم و منیزیم جذب شده و در نهایت آب نرم تولید می شود.

نمک سختی گیر

روش تصفیه آب استخر با نمک

حتما شنیده اید که یکی از روش های ضدعفونی استخر ها استفاده از نمک می باشد. نگهداری از استخر و رعایت بهداشت در آن از جمله موارد مهمی است که حتما باید مورد توجه قرار گیرد. از همین رو، لازم است از یک ماده ضدعفونی کننده مناسب برای تصفیه آب استخر و تمیز کردن محیط استخر استفاده نمود. از همین رو، استفاده از نمک می تواند گزینه مناسبی باشد. نمک بر خلاف مواد دیگر همچون کلر بی ضرر بوده و با قیمت پایین تری می توان آن را تهیه نمود.

نمک سختی گیر

فروش عمده نمک سختی گیر

با توجه به این که نمک سختی گیر در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا حجم بالایی از آن مورد خرید و فروش می باشد. از همین رو، لازم است مراکزی به صورت عمده این کار را به عهده بگیرند. خوشبختانه امروزه در همه ی شهر های کشور این امکان فراهم شده است. در واقع، مراکز متعددی در همه ی شهر ها وجود دارد که این نوع نمک را با قیمت های مناسب به فروش می رسانند.

نمک سختی گیر

نمک سختی گیر به صورت ۲۴ ساعته در سراسر تهران و کرج تحویل می گردد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *