مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش نمک صورتی خوراکی آبی تزیینی و سختی گیر در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ نمک تزئینی در تهرانمعرفی سنگ نمک سختی گیرپخش نمک خوراکی و دامی
پخش نمک

پخش نمک صورتی، خوراکی، آبی، تزیینی و سختی گیر در تهران،مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تولید کننده و ارائه کننده انواع نمک و سنگ نمک در سطح تهران و شهرستان ها، ارسال در تمامی ایام هفته.

امروزه صنایع بسیاری هستند که در آنها حجم بالایی از نمک صنعتی و خوراکی استفاده می شود. مانند: صنایع پتروشیمی، چرم سازی، آلومینیوم سازی، کشاورزی، لاستیک سازی، ، مواد بهداشتی و آرایشی، برای خوراک دام و .. در واقع نمک صنعتی، همواره در کنار حوزه ی صنعت بوده و جزء جدایی ناپذیر آن است. بنابراین اگر در شهرهای صنعتی زندگی می کنید باید بدانید که می توانید با داشتن نمایندگی پخش نمک صنعتی و خوراکی، درآمد خوبی از این راه داشته باشید.

سنگ نمک تزئینی در تهران

یکی دیگر از کاربرد های سنگ نمک، استفاده ی آن در زمینه ی تهیه سنگ نمک تزئینی است. و از آن برای زیبا تر کردن محیط، منازل، اداره ها و مکان های ریلکسیشن استفاده می کنند. این سنگ های تزئینی به دلیل خاص بودن و جلوه ی زیبایی که به محیط می دهند، مورد استقبال خیلی از افراد در تهران و دیگر شهر های ایران قرار گرفته است. برخی هم معتقدند این سنگ ها انرژی منفی محیط را از بین می برند.

پخش نمک

معرفی سنگ نمک سختی گیر

از دیگر کاربرد های سنگ نمک در احیای رزین و تصفیه آب است. به عبارت دیگر سختی آب را میگیرد. آبی که در زندگی روزمره، از آن استفاده می کنیم و آبی که در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد، همگی از نوع آب سخت هستند. سختی آب نه تنها در زندگی ما تاثیر می گذارد، بلکه در صنایع هم تاثیر گذار است. از آنجایی که برای تولید اکثر محصولات از آب استفاده می شود، به همین دلیل سخت بودن و نرم بودن آب، تاثیر زیادی بر کیفیت محصول تولید شده، میگذارد. سنگ نمک، بدون اینکه آسیبی به دستگاه ها برساند، به صورت طبیعی، سختی آب را از بین می برد و آن را نرم می کند.

پخش نمک

پخش نمک خوراکی و دامی

نمک خوراکی شهر گرمسار یکی از بهترین نمک های خوراکی است. در یکی از معدن های گرمسار یک نوع سنگ طبیعی استخراج می شود، که خلوص آن ۵/۹۹ درصد می باشد. این سنگ نمک برای مصرف خوراکی بسیار خوب است. نمک دامی هم به عنوان یک مکمل غذایی نقش به سزایی را در افزایش وزن ، افزایش تولید شیر، افزایش تولید مثل در آنها، ایفا می کند. و همین امر باعث شده است که دامداران به تهیه و خرید این نمک ها روی آورند. مراکز زیادی هستند که در زمینه ی پخش  نمک و فروش سنگ نمک دامی فعالیت دارند.

پخش نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده و تولید کننده انواع سنگ نمک خوراک دام به صورت فله و برش خورده می باشد.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران[/hwgold-dash]

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *