مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید سنگ نمک

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی مشخصات سنگ نمککارخانه انواع سنگ نمک عمده
کارخانه سنگ نمک

کارخانه تولید سنگ نمک گرمسار، بزرگترین مجموعه تولید، بسته بندی و صادرات سنگ نمک در ایران، صادرات مستقیم سنگ نمک به هند، عراق، عمان و ترکیه، انواع سنگ نمک قرمز، نارنجی سفید و صورتی.

مجموعه ما بزرگترین کارخانه تولید سنگ نمک در ایران است. برای ثبت سفارش با کارخانه سنگ نمک تماس بگیرید. سنگ نمک با کاهش محتوای سدیم در نمک سفره معمولی و افزودن ۲۵-۴۰٪ کلرید پتاسیم و ۱۰٪ سولفات منیزیم بدست می آید. علاوه بر این، سنگ نمک حاوی آمینو اسید لیزین است که طعم فلزی ید را از بین می برد.

کارخانه سنگ نمک

بررسی مشخصات سنگ نمک

نمک را می توان به عنوان مثال، با روش تولید و یا استخراج، درجه آسیاب و تصفیه، محتوای سدیم و نا خالصی ها طبقه بندی کرد. اگرچه بعضی از نمک ها ممکن است مواد معدنی متفاوتی نسبت به نمک خوراکی معمولی داشته باشند، اما هنوز نمی توان آنها را از منابع معدنی مربوطه (به جز نمک ید دار) در نظر گرفت. با مصرف متوسط​​، صرف نظر از نوع نمک، مواد معدنی همراه سدیم در مقادیر بسیار کمی تأمین می شوند. هیچ نمکی نمی تواند منبع کاملی از مواد معدنی باشد. این بدان معنی است که برای به دست آوردن مواد معدنی نیازی به خوردن نمک نیست.

نمک دریا از طریق تبخیر آب دریا در حمام یا استخرهای ویژه تحت تأثیر خورشید به دست می آید. خلوص نمک دریا به ترکیب و خلوص آب دریا که از آن تولید می شود بستگی دارد. بلور های این نمک بزرگ و ناهموار هستند. علاوه بر کلرید سدیم، نمک دریا ممکن است حاوی مقداری ید، کلسیم، منیزیم و پتاسیم باشد.

نمک درشت یا سنگ نمک عمدتاً از معدن های زیرزمینی استخراج می شود. سنگ نمک یک رنگ خاکستری کثیف است. رسوبات هر معدن خاص شامل نا خالصی های مختلفی است، بنابراین دستیابی به خلوص پایدار و یا یکنواخت نمک سنگ تقریباً غیرممکن است.

کارخانه سنگ نمک

کارخانه انواع سنگ نمک عمده

کارخانه انواع سنگ نمک عمده ما این محصولات را به صورت غیر حضوری نیز عرض می کند. نمک خوراکی، بیشتر آب با جوش یا تبخیر از آب نمک خارج می شود، پس از آن آب باقیمانده با استفاده از سانتریفیوژ های قدرتمند جدا می شود به طوری که در پایان فرآیند میزان رطوبت نمک حدود ۳ درصد است. پس از خشک شدن اضافی، یک نمک خوراکی کاملاً تمیز و ریز دانه با کیفیت بالا بدست می آید. نمک ید دار معمولاً نمک روغنی یا معدنی با افزودن ید است. افزودن ید طعم نمک را تغییر نمی دهد. نمک ید دار روش خوبی برای تأمین مقدار ید مورد نیاز بدن است.

کارخانه سنگ نمک

علاوه بر نمک معمولی، شما می توانید نمک های چند رنگ را با نام های مختلف در معرض فروش قرار دهید که ترکیب و رنگ آن به محل تولید بستگی دارد. علیرغم این واقعیت که غالباً حاوی لیست کاملی از مواد معدنی هستند، اما هیچ یک از این نمک ها به اندازه ای از مواد معدنی را ندارند که قسمت قابل توجهی از نیاز روزانه را پوشش دهد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *