مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید نمک خوراکی و صنعتی استان سمنان گرمسار

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید نمک تبلور مجددتفاوت نمک تصفیه شده و صنعتیکارخانه تولید نمک گرمسار
کارخانه تولید نمک

کارخانه تولید نمک خوراکی و صنعتی استان سمنان گرمسار، واحد تولیدی نمک تصفیه نشده ویژه صنایع، کیسه ۲۵ کیلویی و ۴۰ کیلویی، انواع نمک دانه بندی با سایز نخودی و شکری و صدفی.

کارخانه تولید نمک یکی از مهمترین انواع کارخانه های تولیدی در سراسر جهان است که در زمینه تولید انواع نمک مشغول به فعالیت است. هر چقدر که کیفیت نمک تولید شده در یک کارخانه بیشتر باشد، میزان فروش نمک تولید شده در کارخانه بیشتر است و در بازار جایگاه بهتری دارد.

امروزه انواع نمک خوراکی، سنگ نمک تزئینی و دکوری در کارخانه تولید نمک تولید می شود و به بازار عرضه می شود. در این مقاله قصد داریم در مورد خصوصیات کارخانه تولید نمک با شما عزیزان صحبت کنیم. تا پایان این مبحث با ما همراه باشید.

تولید نمک تبلور مجدد

در کارخانه تولید نمک برای تصفیه انواع سنگ نمک از روش های مختلف قدیمی و نوین استفاده می شود. در روش های قدیمی مثل روش کوبش و روش هیدرومیل، مقدار بسیار کمی از ناخالصی های سنگ نمک از بین می رود.

امروزه در تعداد زیادی از کارخانه های تولیدی نمک از روش تولید نمک تبلور مجدد استفاده می شود. در این روش تمام ناخالصی های سنگ نمک در اثر دما و حرارت زیادی که به سنگ نمک وارد می شود از سنگ نمک جدا می شوند. در کارخانه تولید نمک برای تولید حرارت و دما در روش تولید نمک تبلور مجدد از انواع دستگاه های پیشرفته و صنعتی استفاده می شود‌.

 کارخانه تولید نمک

تفاوت نمک تصفیه شده و صنعتی

سنگ نمک تصفیه نشده یا طبیعی دارای مقدار زیادی ناخالصی است که برای بدن بسیار خطرناک هستند و زمینه مناسبی را برای بروز انواع سلول های جهش یافته و سرطانی فراهم می کنند. امروزه به منظور جلوگیری از بروز بیماری های گوارشی، پوستی و سرطانی، سنگ نمک را با استفاده از دستگاه های بسیار پیشرفته تصفیه می کنند.

نمک تصفیه شده در اثر جدا شدن ناخالصی ها و مواد معدنی خطرناک موجود در سنگ نمک طبیعی تولید می شود.  نمک صنعتی به نوعی نمک تصفیه نشده گفته می شود که درصد خلوص آن نسبت به نمک های خوراکی و تصفیه شده کمتر است و برای تولید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کارخانه تولید نمک

کارخانه تولید نمک گرمسار

کارخانه تولید نمک گرمسار یکی از مهمترین کارخانه های تولیدی نمک است که بیش از چند دهه است که در زمینه تولید انواع نمک خوراکی و صنعتی فعالیت می کند و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است.

در این کارخانه از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های پیشرفته برای تصفیه و تولید انواع نمک خوراکی و صنعتی استفاده می شود.

کارخانه تولید نمک

امکان تحویل انواع نمک تصفیه نشده صنعتی در سایزهای مختلف ماهانه به میزان ۱۵۰۰ تن وجود دارد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *