مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید نمک صنعتی و تصفیه نشده گرمسار

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه تولید نمککارخانه های تولید نمک به چند دسته تقسیم می شوندتولید کننده نمک صنعتیکارخانه نمک گرمسارکارخانه تولید نمک طعام تبلور مجدد
کارخانه تولید نمک

کارخانه تولید نمک صنعتی گرمسار، تولید کننده نمک صنعتی، مرکز تولید نمک در ایران شهر گرمسار با توان تولید بییش از ۷۰ درصد از نمک های تصفیه شده و بدون تصفیه ویژه بازار داخل و خارج از کشور.

کارخانه تولید نمک

نمک به دو صورت در اختیار مردم قرار می گیرد: از طریق کوه و از طریق دریا. نمک کوه، با خرد کردن سنگ نمک موجود در معادن نمک و نمک دریا، هم از طریق تبخیر شدن آب دریاها و دریاچه های نمک به دست می آید. کارخانه تولید نمک هم به دلیل همین جداسازی نمک و آماده سازی آن برای مصرف ، در اطراف شهر ها به وجود آمد.

اولین کارخانه تولید نمک حدود ۱۰۰ سال پیش در تهران ساخته شد.

کارخانه تولید نمک

کارخانه های تولید نمک به چند دسته تقسیم می شوند

کارخانه های نمک، سه دسته ی اصلی خوراکی، بسته بندی و صنعتی هستند. کارخانه های صنعتی فقط سنگ نمک را به وسیله دستگاه های خردایش خرد می کند.

کارخانه نمک طعام، که نمک را با روش تبلور مجدد و هیدرومیل برای مصرف خوراکی آماده می کنند.

کارخانه بسته بندی هم نمک را بسته بندی و روانه ی بازار می کند.

کارخانه تولید نمک

تولید کننده نمک صنعتی

نمک استخراج شده از معدن های سنگ و دریاچه های نمک، وقتی به صورت تصفیه نشده و به صورت نمک صنعتی خام، روانه ی بازار شود به آن نمک صنعتی گفته می شود. این نمک درجه ی خلوص کمتری نسبت به نمک خوراکی دارد. از کاربردهای نمک صنعتی می توان به استفاده ی آنها در صنعت دامداری و دامپروری و تولید مواد شوینده و بهداشتی اشاره کرد.

برخی از کشورها به دلایل زیادی از جمله عدم دسترسی به تجهیزات به روز خرد کردن سنگ نمک و گرانی عملیات تصفیه نمک خام، ترجیح می دهند بیشتر تولید کننده  نمک صنعتی باشند.

کارخانه تولید نمک

کارخانه نمک گرمسار

کارخانه نمک گرمسار با انتخاب طرح مورد نظر مشتریان انواع نمک صنعتی و خوراکی را تولید می کند. بعضی از معدن های گرمسار در محل معدن دستگاه ها و تجهیزات خرد کن کوبش سنگ را قرار داده اند و این امر تولید نمک صنعتی را بسیار آسان کرده است. با این حال برخی از کارخانجات گرمسار، به دلیل بی بهره بودن از فناوری روز، در بسته بندی و صادرات نمک، به مشکل خورده اند.

کارخانه تولید نمک طعام تبلور مجدد

نمک موجود در کارخانه های نمک به دو روش هیدرومیل و روش تبلور مجدد، برای مصرف خوراکی آماده می شوند. در روش تبلور مجدد، سنگ های نمک را در حوضچه های محلول قرار می دهند. و سپس سنگ ها را سانتریفیوژ می کنند و یکبار دیگر این کار را انجام می دهند تا همه ی ناخالصی های آن گرفته شود.

کارخانه نمک گرمسار که دارای بزرگترین معادن سنگ نمک است هر سال مقدار زیادی نمک خوراکی تولید و روانه ی بازار می کند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *