مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم سنگ نمک تزیینی مدل گوی و کاسه

آنچه در این مقاله می خوانید...

 روش تولید سنگ نمک تزیینیخواص سنگ نمک هرمیفروش عمده سنگ نمک تزیینی
سنگ نمک تزیینی

خرید مستقیم سنگ نمک تزیینی مدل گوی و کاسه از تولید کننده، خرید اینترنتی سنگ نمک تزیینی، تولید کننده سنگ نمک تزیینی اصفهان، مشهد، قم، شیراز، اهواز، یزد و مازندران، فروش عمده سنگ نمک درمانی ارزان قیمت.

 روش تولید سنگ نمک تزیینی

تولید سنگ نمک تزیینی در سال های اخیر افزایش پیدا کرده است که علت آن می ‌تواند اقبال بیشتر مردم به این نوع سنگ های دکوری باشد. زمانی که اطلاعات افراد در خصوص خواص سنگ نمک تزیینی افزایش پیدا کرد؛ تصمیم گرفتند به جای خرید  اکسسوری هایی که تنها خاصیت دکوری دارند؛ سنگ هایی خریداری کنند به علاوه بر جذابیت بصری در محیط، باعث افزایش انرژی های مثبت و آرامش در محیط شوند.

برای تولید این دکوری های شیک و پرخاصیت سنگ نمک های خام از دل معادن استخراج می شود و پس از شست و شوی اولیه به کارگاه‌ های برش برده می شود. هنرمندان با استفاده از ابزار آلات حکاکی و ابزار آلات مخصوص برش سنگ نمک، سنگ نمک ها را در اشکال مختلف تولید می کنند. با استفاده از این سنگ نمک ها انواع وسایل دکوری مانند آباژور، شمعدان، جاقلمی، گلدان، چراغ، مجسمه های نورانی و غیره تولید می شود.

سنگ نمک تزیینی

خواص سنگ نمک هرمی

افرادی که در خصوص فنگ شویی، انرژی درمانی، ریکی و یوگا اطلاعاتی دارند؛ می دانند که اشکال هندسی در نحوه انتقال انرژی بسیار تاثیر گذار هستند و در بین این اشکال، هرم جایگاه ویژه ای دارد. ساختار هرم نشان دهنده اتصال زمین به آسمان و کائنات است و به خاطر ساختار و قاعده بزرگی که دارد؛ انرژی های بیشتری در ساختار خود تولید می کند. اگر سنگ نمک تزیینی به شکل هرم باشد؛ میزان تولید یون های منفی آن افزایش پیدا می کند در نتیجه خاصیت درمانی آن بیشتر می شود.

افرادی که سخت به خواب می روند؛ می‌توانند با قرار دادن یک هرم نورانی سنگ نمک بالای سر خود، خوابی آرام را برای خود به ارمغان آورند. همچنین هرم نورانی سنگ نمک تزیینی نیاز به خواب را در افراد کم می کند و افراد با نشاط و شادابی بیشتری از خواب برمی خیزند.

برای تصفیه هوای محیط و اتاق خواب می ‌توان یک هرم نورانی در اتاق قرار داد.

برای مدیتیشن می توان از سنگ نمک تزیینی که به شکل هرم ساخته شده است؛ استفاده کرد. هرم از طریق نوک خود انرژی الکترومغناطیسی زمین و سایر سیارات و ستاره ها را جذب می کند و آن را به صاحب خود انتقال می دهد؛ در نتیجه می توان برای افزایش تمرکز و افزایش انرژی های معنوی در مدیتیشن از آن استفاده کرد.

سنگ نمک تزیینی

فروش عمده سنگ نمک تزیینی

بسیاری از مجموعه ها و مراکز بزرگ فروش سنگ نمک، انواع سنگ نمک تزیینی را در اشکال هندسی مختلف با قیمت های مناسب به فروش می رسانند. قیمت سنگ نمک های تزئینی با توجه به رنگ سنگ نمک، نوع سنگ نمک، ابعاد سنگ نمک، ساختار و شکل سنگ نمک تعیین می شود.

سنگ نمک تزیینی

مجموعه هالیتو که از بزرگترین مجموعه های فروش سنگ نمک تزیینی در کشور است؛ انواع سنگ نمک را به صورت عمده به فروش می رساند شرکت های بازرگانی برای صادرات این سنگ نمک به کشورهای مختلف می توانند از مجموعه هالیتو سنگ نمک های خام و برش خورده را خریداری کنند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *