مشاوره و سفارش

سنگ نمک

یون‌های موجود در سنگ نمک قادر به جذب ذرات ریز گرد و غبار و دود موجود در هوای محیط هستند؛  یکی از مهمترین خواص قرار دادن سنگ نمک در خانه کمک به پاکسازی و تصفیه هوای خانه و در نتیجه بر طرف کردن احساس خستگی ناشی از آلودگید.

 
سنگ نمک صورتی
اتاق نمک

اتاق نمک

اتاق های نمک   به عنوان روش درمانی جدید شناخته شده اند. از مزایای شفابخش نشستن در غار نمک، مانند استنشاق هوای یونیزه شده؛ می باشد. پودر نمک، علائم مربوط به سیگار کشیدن، مانند سرفه و تولید خلط بهبود می بخشد. مطالعات بیشتر انجام شده بر روی دستگاه های استنشاقی پودر نمک، ثابت کرد که علائم و نشانه های آسم مزمن و برونشیت در یک راه حل مبتنی بر  استفاده از پودر نمک بهبود یافته است.

اجر نمک

اجر نمک تولید شده از سنگ نمک خوراکی با خلوص ۹۸ درصد مناسب درمان بیماری های میگرن و اسم می باشد.

صابون نمک

صابون نمک

صابون نمک های دریایی علاج لایه بردار گیاهی با تاثیر عالی روی پوست می باشد و بدون عوارض کرمهای لایه بردار لایه بردار و روشن کننده پوست و همچنین موثر در کاهش چربی پوست است.

نمک خوراکی

نمک ماده ای معدنی است که عمدتاً از سدیم و کلر ساخته شده، و از مهم‌ترین املاحی است که در خوراک روزانه انسان‌ها به کار می‌رود. به نمک خوراکی در شیمی سدیم کلرید نیز می‌گویند. نمک خوراکی به شکل معدنی در ته‌نشین‌ها و رسوب‌ها همچین چین خوردگی‌ها وجود دارد که به شکل سنگ نمک استخراج می‌شود. همچنین در آب دریاها به مقدار فراوان موجود است که قابل برداشت نیز می‌باشد.

سنگ نمک تزئینی

سنگ نمک بلور‌های درخشنده نمک هستند که در عالم انرژی درمانی جزء اشیای پرانرژی محسوب می‌شوند به خصوص اگر نور خورشید به آن بتابد؛ می‌تواند به دفع انرژی‌های منفی پیرامون و ایجاد حس آرامش کمک کند.

سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی کمیاب ترین نوع سنگ نمک در دنیاست که منبع اصلی آن کشور ایران و استان سمنان است. البته نوع سنگ نمک استان سمنان به دو نوع کریستالی و دانه شکری تقسیم می شود که نوع دانه شکری مربوط به شهر سمنان و نمونه کریستالی آن متعلق به شهر گرمسار است. مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین صادر کننده سنگ نمک آبی در ایران است.

 

 

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت هر تن
سنگ نمک دامی سفید یک دستفلهموجود280000
سنگ نمک دامیسفید رگه دارفلهموجود150000
نمک شیلاتی والس-کیسه 25 و 40 کیلوییموجود460000
نمک پودری درجه یک فاقد کریستالکیسه 25 و 40 کیلوییموجود410000
نمک پودری کریستال قاطیکیسه 25 و 40 کیلوییموجود330000
نمک شکری-کیسه 25 و 40 کیلوییموجود440000
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه هالیتو با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع سنگ نمک آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

سنگ نمک

مدیر مجموعه هالیتو

حسینی

Call Now Buttonتماس بگیرید