مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بزرگترین مجموعه تولید کننده سنگ نمک در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کننده سنگ نمک صورتیقیمت سنگ نمکصادرات سنگ نمک
تولید کننده سنگ نمک

بزرگترین مجموعه تولید کننده سنگ نمک در ایران، مجموعه سنگ نمک هالیتو تامین کننده و صادر کننده انواع سنگ نمک، تولید کننده برتر آجر نمک و انواع سنگ نمک های دکوری و تزیینی، تولید و صادرات نمک صورتی و قرمز در ایران با ظرفیت ماهانه ۱۵۰۰ تن.

تولید کننده سنگ نمک صورتی

سنگ نمک صورتی و خرد شده آن که به نمک صورتی معروف است چند مدتی است که در بازار ایران مشتریان زیادی پیدا کرده و جالب است بدانید که مجموعه سنگ نمک هالیتو اولین صادر کننده این محصول به خارج از کشور بود.

هم اکنون سنگ نمک های صورتی موجود در معادن گرمسار توسط این مجموعه کوبیده و خرد شده و پس از بسته بندی در کیسه های ۲۵ کیلویی و جامبوگ بگ ۱ تنی تحویل مشتریان می گردد.

تولید کننده سنگ نمک

قیمت سنگ نمک

قیمت سنگ نمک نیز مانند سایر محصولات تابع شرایط مختلفی است که سبب می شود این محصول دارای نوسان قیمتی باشد، اگر شما قصد دارید همواره از قیمت به روز این محصول مطلع باشید کافیست لینک زیر را دنبال کنید.

صادرات سنگ نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو علاوه بر تولید انواع سنگ نمک، برای راحتی خریداران ایرانی و مشتریان آنها در سایر نقاط دنیا، امکان صادرات این محصول را با اخذ تمامی مجوزات لازمه فراهم آورده است.

صادرات سنگ نمک کاری تخصصی است که اگر به درستی انجام نپذیرد، ضررهای سنگینی را به مشتریان خارجی و واسطه های ایرانی وارد خواهد اورد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *