مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده سنگ نمک ماساژ از تولید کننده

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی تشکیل سنگ نمکفواید سنگ نمک برای پوستفروش عمده سنگ نمک ماساژ
سنگ نمک ماساژ

خرید عمده سنگ نمک ماساژ از تولید کننده، صابون سنگ نمک،گوی ماساژ سنگ نمک،  سنگ نمک برای پخت غذا، سنگ نمک آشپزی، سنگ نمک برای پوست.

سنگ نمک، دارای کاربرد های فراوان و متنوعی می باشد که یکی از مهم ترین و اصلی ترین کاربرد های این نوع سنگ معدنی، مزیت درمانی آن می باشد. در بسیاری از موارد و با توجه به عناصر معدنی بسیاری که در سنگ های معدنی از جمله سنگ نمک موجود می باشد، این سنگ ها کاربرد های درمانی مختلفی دارند و برای درمان بسیاری از امراض مورد استفاده قرار می گیرند.

سنگ نمک ماساژ، به سنگ نمکی گفته می شود که از آن برای ماساژ استفاده می شود و فواید درمانی بسیاری برای پوست بدن انسان به همراه دارد. با کشیدن سنگ نمک ماساژ روی پوست بدن، عناصر معدنی موجود در این نوع سنگ نمک، به آرامی از طریق پوست جذب بدن شده و باعث آرامش روحی و روانی فرد می شود. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را با سنگ نمک ماساژ آشنا نموده و درباره آن توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض نماییم. با ما همراه باشید.

سنگ نمک ماساژ

چگونگی تشکیل سنگ نمک

نمک از اتصال و ترکیب دو یون با بار های مثبت و منفی، تحت نام های سدیم و کلر شکل می گیرد. در گذشته بسیاری از مناطق کره ی زمین زیر آب بوده اند و به مراتب و با گذشت زمان، از آب سر بیرون آورده اند و وسعت خشکی های کره ی زمین روز به روز در حال افزایش است. یون های سدیم و کلر، به طور طبیعی در آب ها و اقیانوس های کره ی زمین موجود می باشند.

پس از این که کوه های زیر آب و اقیانوس ها سر از آب بیرون آوردند، این نمک ها در داخل و روی این کوه ها ته نشین شده و رفته رفته و در اثر گذر زمان، سنگ های نمکی را تشکیل داده اند.

سنگ نمک ماساژ

فواید سنگ نمک برای پوست

همانطوری که در پاراگراف های قبلی نیز اشاره کردیم، سنگ نمک کاربرد های درمانی بسیاری برای بدن انسان دارد که یکی از کاربرد های درمانی این نوع سنگ معدنی، فایده آن برای پوست بدن است. عناصر معدنی موجود در سنگ نمک، از طریق روزنه هایی که در سطح پوست وجود دارند، وارد پوست شده و بر زیبایی و طراوت پوست می افزایند. لذا از سنگ نمک ماساژ برای ماساژ قسمت های مختلف پوست استفاده می شود.

سنگ نمک ماساژ

فروش عمده سنگ نمک ماساژ

امروزه در بسیاری از اتاق های ماساژ و کلینیک های ماساژ درمانی، از سنگ نمک برای ماساژ استفاده می شود. لذا برای تامین سنگ نمک ماساژ مورد نیاز برای این کلینیک های نمک درمانی، مجموعه سنگ نمک هالیتو انواع محصولات خود را از قبیل

  • گوی نمک ماساژ
  • صابون سنگ نمک
  • سنگ نمک درمانی ( ویژه انرژی درمانی)
  • آجر نمک درمانی

عرضه می کند لذا برای خرید عمده این محصولات کافیست با ما تمسا بگیرید و با بهترین قیمت محصول خود را سفارش دهید.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *