مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات نمک آبی کریستالی گرمسار

آنچه در این مقاله می خوانید...

در مورد نمک آبی کریستالی چه می دانید؟نمک آبی کریستالیتاثیر نمک آبی بر درمان استرسمعدن نمک آبی در ایرانصادر کننده نمک آبی کریستالی
نمک آبی کریستالی

صادرات نمک آبی کریستالی گرمسار، خرید نمک آبی جهت صادرات،سنگ نمک آبی از نایاب ترین انواع سنگ نمک می باشد که به صورت ماهانه امکان تامین و صادرات توسط مجموعه سنگ نمک را دارد.

در مورد نمک آبی کریستالی چه می دانید؟

نمک آبی کریستالی همان نمک خوراکی و یا نمک طعام است که به علت وجود مواد معدنی خاصی مثل آهن، کلسیم، پتاسیم و سیلویوت و قرار گرفتن در شرایط خاص آب و هوایی و تحت فشار و رطوبت به رنگ آبی در آمده است و نمک آبی کریستالی نامیده می شود. کریستال های موجود در نمک آبی، دارای رنگ طبیعی است و امکان رنگ کردن دانه های کریستال نمک آبی وجود ندارد. یکی از راه هایی که می توان به کمک آن نمک آبی اصلی و نمک آبی تقلبی را تشخیص داد به صورت زیر است:

  • چنانچه نمک آبی کریستالی کوبیده شود، دانه های ریز شده به صورت سفید رنگ هستند و دیگر به رنگ آبی قابل مشاهده نخواهد بود.
  • نمک آبی کریستالی به صورت کلی به رنگ آبی نیست بلکه رگه هایی از رنگ آبی در آن قابل مشاهده است.

نمک آبی کریستالی

تاثیر نمک آبی بر درمان استرس

استفاده ی اندکی از نمک آبی کریستالی در کاهش استرس موثر است. تاثیر نمک آبی بر بدن بدین صورت است که در مواقع شرایط استرس و اضطراب، میزان ترشح هورمون های کورتیزول را کاهش داده و در شرایط خاص برای بدن مفید است. طبق این تحقیقات می توان این نکته را ثابت نمود که اگر میزان سدیم در بدن یک یا دو درصد افزایش پیدا کند، هورمون های استرس سرکوب خواهند شد.

معدن نمک آبی در ایران

شهر های سمنان و گرمسار دارای معادنی است که از آن ها نمک آبی کریستالی برداشت می شود. هر چند در نقاط دیگر کشور نیز رگه هایی از نمک آبی به چشم می خورد که ارزش خوراکی ندارد. سنگ نمک استخراج شده از معادن گرمسار منبع غنی از پتاسیم هستند. پتاسیم  ماده ای فرح بخش و شادی آور است و علاوه بر این ها، طعم بی نظیری به غذا می دهد.

نمک آبی کریستالی

صادر کننده نمک آبی کریستالی

نمک های آبی برداشت شده از معادن گرمسار به صورت بلوری است اما  نمک های استخراج شده از معادن سمنان حالت شکری دارد و در نتیجه برای صادرات، نمک های معادن گرمسار مناسب تر هستند و بخش زیادی از سنگ نمک آبی کریستالی برداشت شده از معادن گرمسار  به خارج از کشور ارسال می شود. این نوع نمک در کشور های اروپایی و آسیایی طرفداران بسیاری را به خود جذب نموده است. جالب است بدانید که نمک آبی کریستالی در خارج از کشور طرفداران بیشتری نسبت به داخل کشور دارد.

نمک آبی کریستالی

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تامین کننده سنگ نمک آبی در ایران می باشد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *