مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید سنگ نمک صنعتی دامی تزیینی کریستالی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع سنگ نمک خوراکیآشنایی با سنگ نمک آبیخرید سنگ نمک عمدهخرید سنگ نمک و مصارف آنبرای خرید سنگ نمک به کجا مراجعه کنیم؟
خرید سنگ نمک

مرکز خرید سنگ نمک صنعتی دامی تزیینی کریستالی صادراتی، نمک خوراکی تصفیه شده با بسته بندی مخصوص و مجوزات مربوطه، اگر قصد صادرات هر کدام از انواع سنگ نمک را دارید مجموعه سنگ نمک هالیتو محصول مورد نظر را طبق سفارش در کشور مقصد به شما تحویل خواهد داد.

سنگ نمک یک نوع کریستال طبیعی از نمک می باشد که در دل غارهای نمکی و کوه ها طی میلیون ها سال ساخته شده لذا هیچگونه ماده افزودنی ندارد و در انواع مختلف و برای کاربردهای مختلف استفاده می شود. اگر قصد خرید سنگ نمک را دارید در این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه به شما بدهیم.

معرفی انواع سنگ نمک خوراکی

سنگ نمک ها دارای انواع گوناگونی هستن که بر اساس دسته بندی های متفاوتی می توانند تقسیم شوند از جمله:

  • بر اساس رنگ
  • بر اساس درصد خلوص
  • بر اساس کاربرد

اگر بر اساس رنگ بخواهیم سنگ نمک ها را معرفی کنیم در صدر لیست، نام سنگ نمک آبی خود نمایی می کند چرا که کمیاب ترین نوع سنگ نمک در جهان و از طرفی گرانترین نوع آن نیز محسوب می شود. در ادامه درباره سنگ نمک آبی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

خرید سنگ نمک

سنگ نمک بعدی سنگ نمک صورتی رنگ است که استفاده آن بیشتر جهت مصرف خوراکی است و چند سالی است که پای آن به کشور ما ایران نیز باز شده است اما جالب است بدانید با تلاش های صورت گرفته سنگ نمک رنگی ایران (صورتی) توسط مجموعه هالیتو به بازارهای جهانی معرفی شده و اکنون بسیاری از کشورها با سنگ نمک صورتی ایران نیز آشنا هستند که از جمله معروفترین این کشورها هندوستان می باشد.

اگر درصد خلوص سنگ نمک را لحاظ کنیم باید سنگ نمک کریستالی را معرفی کنیم که از درصد خلوص بسیار بالایی برخوردار است و بعضی از انواع بسیار شفاف آن در آزمایشات انجام شده توسط مجموعه، خلوص ۹۹٫۹ درصدی را به ثبت رسانده اند که در نوع خود بسیار جالب توجه و نادر است.

پس از آن نیز می توانیم به سنگ نمک اعلا که توسط مجموعه هالیتو استخراج و عرضه می شود اشاره کنیم که مشتریان صادراتی فراوانی دارد و در بازار داخلی نیز برخی از کارخانه ها از این سنگ نمک بهره می برند.

اما در خصوص کاردبرد این سنگ نمک ها باید گفت کاربرد سنگ نمک در ایران و خارج از ایران مقداری متفاوت است و مهمترین تفاوت را در نوع مصرف جهت خوراک انسان می توان دانست.

خرید سنگ نمک

به طور مثال سنگ نمک قرمز و نارنجی که عموما خلوص بالای ۹۸ درصد را دارا هستند توسط کشورهای همجوار و غیر همجوار خریداری شده و پس از شستشو و کوبیده شدن و بسته بندی راهی بازارهای آن کشورها می گردد و مشخصا بر روی بسته بندی عبارت تصفیه نشده درج می گردد چرا که جمعیت آن کشور به مصرف نمک تصفیه نشده راغبترند و بر اساس باورهای خود نمک را مصرف می کنند.

اما در ایران بر اساس اعلام وزارت بهداشت تنها نمکی که می تواند مورد استفاده خوراک انسان قرار گیرد نمک تصفیه شده می باشد که این نظر مخالفانی دارد به طور مثال سنگ نمک آبی، کریستالی و سنگ نمک اعلا خلوصی بسیار بالاتر از نمک تصفیه شده را دارا هستند ولی به عنوان خوراکی شناخته نمی شوند.

توجه داشته باشید ما صرفا بیان کننده وضعیت بازار هستیم و در رعایت موارد بهداشتی تابع نظرات وزارت بهداشت می باشیم

خرید سنگ نمک

آشنایی با سنگ نمک آبی

یکی از سنگ نمک هایی که پیش تر اشاره شد و بر اساس رنگ آن دسته بندی می شود سنگ نمک آبی است  !البته باید توجه داشته باشید سنگ نمک آبی خود دارای دسته بندهای مختلفی است که اجمالا در خصوص انها توضیح داده خواهد شد تا خوانندگان محترم راحتتر بتوانند محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

  • سنگ نمک آبی پر رنگ
  • سنگ نمک آبی کم رنگ
  • نمک آبی دونه شکری

سنگ نمک آبی پر رنگ به لحاظ کمیت بسیار کمیاب است و قیمت بسیار بالایی نیز دارد و باید توجه داشت به لحاظ درصد خلوص تفاوتی با نوع کم رنگ آن ندارد و تنها به دلیل پتاسیم بیشتر رنگ آبی آن بیشتر است و جالب اینکه بیشترین خریدار این محصول افرادی هستند که سنگ های کمیاب کلکسیونی را جمع آوری می کنند.

سنگ نمک آبی کریستالی کم رنگ به لحاظ فراوانی مقدار بیشتری از آن قابل دستیابی است و از لحاظ مصرفی و خوراکی بودن تفاوتی با نوع پر رنگ ندارد و در کشورهای اروپایی و آمریکا نیز همین نمونه کم رنگ پس از کوبیده شدن مصرف می شود.

به یاد داشته باشید سنگ نمک آبی اصل پس از کوبیده شدن رنگ آن سفید می شود و نقطه های آبی رنگ در آن دیده خواهد شد لذا اگر قصد مصرف خوراکی دارید پس چندان روی پر رنگ بودن محصول تاکید نکنید

کمترین قیمت را در میان نمک های آبی رنگ نمک آبی دونه شکری داراست که به لحاظ خواص درمانی تفاوت چندانی با نوع کریستالی ندارد اما به دلیل اینکه مقدار آن بسیار فراون تر است قینمت پایین تری دارد.

خرید سنگ نمک

تنها گزینه ای که برای صادرات بیشترین مقدار و بهترین قیمت را دارد همین نمک آبی دونه شکری است که حتی سنگ آن نیز بسیار ترد و شکننده است و حالت شکری دارد لذا به همین نام نیز معروف شده است.

اگر قصد صادرات نمک آبی را دارید ما این محصول را در سراسر دنیا با قیمت مناسب به شما تحویل خواهیم داد

خرید سنگ نمک

خرید سنگ نمک عمده

اگر قصد فعالیت در بازار داخل و یا صادرات سنگ نمک را دارید بهتر است که روی خرید عمده آن کار کنید. مجموعه سنگ نمک هالیتو علاوه بر استخراج انواع سنگ نمک و کارخانه کویش سنگ نمک، دارای کارگاه های تخصصی برش سنگ نمک است.

  • بزرگترین تولید کننده سنگ نمک تزینی
  • بزرگترین تولید کننده آجرنمک
  • تولید کننده عمده چسب نمک
  • تامین کننده عمده انواع سنگ نمک رنگی

گواه این مطلب است. برای صادرات هر کدام از انواع سنگ نمک قبل از هرگونه اقدام با کارشناسان خبره مجموعه هالیتو در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

خرید سنگ نمک و مصارف آن

بالآتر گفتیم سنگ نمک با توجه به میزان خلوص و مواد تشکیل دهنده آن در مصارف گوناگون دکوری و خوراکی و درمانی استفاده می شود. با توجه به میزان عرضه و تقاضای سنگ نمک در بازار و کیفیت سنگ نمک که با توجه به میزان خلوص و مواد تشکیل دهنده آن است، تعیین قیمت می گردد. با توجه به این که سنگ نمک یک ماده معدنی است و نرخ آن متغیر است ممکن است در معادن مختلف به قیمت های متفاوتی عرضه شود.

همچنین قیمت این محصول با توجه به بسته بندی آن نیز تغییر می کند خصوصا سنگ نمک های برش خورده و دکوری که بر اساس ظرافت قیمتهای بسیار متفاوتی خواهند داشت.

در ایران معادن سنگ نمک بسیاری وجود دارد و سنگ نمک باکیفیت و خالص تنها از بعضی از آنها استخراج می‌شود. نمک خوراکی چاشنی اولیه و طعم دهنده غذا می‌باشد و بنابراین از سنگ نمک های استخراج شده از معادن، بخش بزرگی به مصرف خوراکی می رسد.

خرید سنگ نمک

برای خرید سنگ نمک به کجا مراجعه کنیم؟

مجموعه سنگ نمک هالیتو علاوه بر مبحث صادرات سنگ نمک، در بازار داخل به صورت فعال، در حوزه سنگ نمک تزیینی، نمک های تصفیه شده و بدون تصفیه و سنگ نمک های پر ارزش مانند سنگ نمک آبی، سنگ نمک صورتی و کریستالی پاسخگوی مشتریان خود می باشد.

برای خرید عمده انواع محصولات سنگ نمکی با ما تماس بگیرید.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *