مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید نمک صنعتی دانه شکری نخودی و صدفی ریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع نمک صنعتیمراحل تولید نمک صنعتیتولید نمک صنعتی گرمسار
تولید نمک صنعتی

تولید نمک صنعتی دانه شکری نخودی، پودری و صدفی ریز، فروش نمک صنعتی با کیسه ۵۰ کیلویی، ۲۵ کیلویی و جامبو بگ، نمک صنعتی گرمسار صادرات به عراق، عمان و افغانستان.

معرفی انواع نمک صنعتی

نمک صنعتی که نسبت به نمک خوراکی درصد خلوص کمتری دارد؛ در گرید ها و اندازه های مختلف تولید می شود که هر کدام از آنها کاربرد مختص به خود را دارند. فروش نمک صنعتی با کیفیت بالا در مجموعه هالیتو انجام می شود. برخی انواع نمک های صنعتی مجموعه هالیتو عبارتند از:

شکری: نمک شکری به نمک حفاری نیز مشهور است و به خاطر این که دانه های آن اندازه شکر است به این نام خوانده می شود. از این نمک در صنایع نفت و گاز برای حفاری چاه های نفت استفاده می شود. در صنایع غذایی مانند تولید پنیر و نمک سود کردن گوشت ها از این نمک استفاده می شود. مش دانه‌های این نمک ۱۱۰ است.

شیلاتی: نمک شیلاتی به نمکی گفته می شود که دانه های آن بین نیم تا یک سانتی متر باشد. از این نمک صنعتی در شیلات و آبزیان استفاده زیادی می شود. همچنین برای سخت گیری آب و احیای رزین ها و صنعت چرم سازی از این نمک استفاده می شود.

پودری: نمک پودری از نظر سایز ریزترین سایز نمک صنعتی را دارد و برای خوراک دام و طیور، تولید مواد شوینده، تولید انواع اسید و در صنعت بازیافت از این نمک استفاده می شود.

صدفی: نمک صدفی که درمش های ۱۲۰ و ۱۳۰ تولید می شود، در تصفیه آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد. بخاطر شفافیت دانه‌های این نمک به آن نمک صدفی می گویند.

تولید نمک صنعتی

مراحل تولید نمک صنعتی

مراحل تولید نمک صنعتی تفاوت زیادی با نمک خوراکی ندارد. بعد از این که نمک ها از دریاچه ها یا معادن نمک جمع آوری شد؛ به کارخانه های نمک برده می شود و پس از شستشوی اولیه با استفاده از آسیاب های صنعتی بزرگ به قطعات مختلف تبدیل می شود. با استفاده از سرند های خاصی این دانه ها در مش های مختلف دسته بندی می شوند. در مراحل  تولید نمک صنعتی مراحلی چون سختی گیری، حذف فلزات سنگین نمک، رسوب کلسیم و منیزیم، اضافه کردن ید و غیره مشاهده نمی شود زیرا این نمک به عنوان نمک خوراکی مورد استفاده قرار نمی گیرد.

تولید نمک صنعتی نسبت به نمک خوراکی مراحل کمتر و هزینه کمتری دارد و از تکنولوژی های کمتری برای تولید آن استفاده می شود.

تولید نمک صنعتی

تولید نمک صنعتی گرمسار

صاحبان صنایع مانند پرورش دهندگان آبزیان، تولید کنندگان چرم طبیعی، اداره تصفیه آب و فاضلاب، صنایع انرژی هسته ای و غیره از نمک صنعتی به وفور استفاده می کنند. برای این صنایع به صرفه است که نمک را از مراکز فروش نمک صنعتی به صورت عمده خریداری کنند. فروش نمک صنعتی به صورت عمده توسط مراکز تولید کننده نیز انجام می شود.

تولید نمک صنعتی

برای خرید عمده انواع نمک صنعتی تماس بگیرید.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *