مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سنگ نمک برای دام برش خورده بسته بندی کارتنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقدار نمک مورد نیاز دام خواص سنگ نمک برای پرندگان خرید مستقیم سنگ نمک برای دام
سنگ نمک برای دام

سنگ نمک برای دام، نمک برای گاو آبستن، برش خورده بسته بندی کارتنی، قیمت بسیار مناسب، ارسال به سراسر کشور، امکان تامین ویژه صادرات، این نوع از بسته بندی کمترین فضا را اشغال می کند و امکان نگهداری در سالن بدون زخمی کردن کف را دارد.

مقدار نمک مورد نیاز دام

سدیم و کلر دو عنصر اساسی و اصلی برای رشد، باروری و حیات دام و طیور است. با گنجاندن نمک در رژیم غذایی آنها می توان این منبع را برای آن‌ها تامین کرد. سنگ نمک برای دام می تواند یک منبع مناسب برای آنها باشد و از کمبود بسیاری از مواد معدنی مانند سدیم، پتاسیم، کلر و آهن در بدن دام جلوگیری کند. کمبود مواد مغذی ذکر شده می تواند باعث بیماری های زیادی ازجمله ریزش پشم، تب شیر، آماس مغزی، افزایش مرگ ناگهانی و بیماری های مختلف در دام شود.

برای جلوگیری از ضرر های ذکر شده، افراد باید با حداقل و حداکثر میزان نمک موجود در  رژیم غذایی دام و طیور آشنایی داشته باشند. نیم درصد نمک در رژیم غذایی دام ها حداقل نمک مورد نیاز آنها است. حداکثر میزان نمک نیز با توجه به نوع دام تعیین می شود. بهتر است دامداران، برای تعیین مقدار  دقیق نمک در رژیم غذایی دام ها با دامپزشکان مشورت کنند.

سنگ نمک برای دام

 خواص سنگ نمک برای پرندگان

سنگ نمک یکی از مهم ترین مواد غذایی در جیره پرندگان گوشتی و تخم گذار است. مقدار نمک تعیین شده در جیره غذایی پرندگان با توجه به نوع پرنده تعیین می ‌شود و اغلب بین  ۱۵ صدم تا ۱۸ صدم درصد است. کاهش وزن، کاهش تخم گذاری، به تاخیر افتادن دوره رشد، ضعف عضلانی، چرت زدن مداوم طیور، افزایش مرگ های ناگهانی و شیوع بیماری های عفونی از مضرات کاهش مصرف نمک در بین طیور است.

به همین سبب پرورش دهندگان طیور همه باید برای افزایش تولید و افزایش سود اقتصادی خود به جیره غذایی و مقدار نمک مصرفی پرنده و دام توجه زیادی داشته باشند‌. همانطور که کمبود نمک می تواند؛ باعث بروز مشکلات زیادی شود مصرف بیش از حد آن نیز  بیماری هایی چون لرزش های عضلانی، نقرس، تشنج و بیماری های کلیوی را به وجود خواهد آورد. به همین سبب لازم است تا از طریق مشورت با دامپزشک طیور مقدار نمک مصرفی به طور دقیق تعیین شود.

سنگ نمک برای دام

 خرید مستقیم سنگ نمک برای دام

سنگ نمک برای دام توسط بسیاری از مراکز تولیدی در بین دامداران توزیع می شود. قیمت سنگ نمک با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود؛ به دامداران پیشنهاد می شود برای صرفه جویی و کاهش هزینه های مصرفی اقدام به خرید مستقیم سنگ نمک برای دام از مراکز تولیدی کنند.

سنگ نمک برای دام

مجموعه هالیتو از این مراکز است که از بهترین نقاط و معادن ایران سنگ نمک ها را برای دام استخراج می کند و از این طریق به دامداران برای افزایش تولید کمک می کند.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *