مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه نمک تصفیه شده تبلور مجدد گرمسار

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه ی تولید نمک خوراکیصادرات نمک به عراقخرید عمده مستقیم از کارخانه نمک گرمسار
کارخانه نمک

کارخانه نمک تصفیه شده تبلور مجدد گرمسار، نمک دو بار تصفیه با خلوص حداقلی ۹۹٫۲ درصد، یددار و بدون ید، ید ۴۰ و ۶۰ ppm، کیسه ۲۵ کیلویی

نحوه ی تولید نمک خوراکی

نمک خوراکی توسط کارخانه نمک با فرآوری سنگ های نمک یا با روش هایی چون استخراج محلول، تبخیر خورشیدی و روش دستی تولید می شود.

ترکیب یونی سدیم کلراید همان نمک خوراکی است که برای بقای بشر و بسیاری از حیوانات ضروری است. به دلیل پیشرفت علم و کشف راه هایی برای استخراج نمک خوراکی، این ترکیب ارزشمند امروزه قیمت ارزانی دارد در حالی که در گذشته نمک آنقدر ارزشمند بوده است که حقوق سربازان را با نمک پرداخت می‌کردند یا بر سر نمک بین کشورها جنگ هایی به وجود آمده است.

برای تهیه نمک خوراکی کارخانه نمک اقدام به خریداری سنگ های نمک استخراج شده از معدن می کند؛ برخی از کارخانجات نیز با استفاده از ماشین آلات مخصوص از معدن، سنگ نمک استخراج می‌کنند. سنگ نمک ها در کارخانه جات با کمک دستگاه‌های بزرگ آسیاب صنعتی در اندازه های مختلف با توجه به نوع کاربرد آسیاب می شوند. سپس سنگ نمک های آسیاب شده در آب حل می ‌شوند و یک محلول آب نمک اشباع به دست می آید. با افزودن مواد شیمیایی خاصی کلسیم و منیزیم موجود در محلول رسوب می کند.

با استفاده از فیلترهای خاصی مواد نامحلول خارج می شود و از محلول اشباع شده توسط فرآیند تبخیر بلورهای نمک را استخراج می کنند‌.

بلورهای نمک توسط سانتریفیوژ جدا می‌ شوند و پس از شست و شو به آنها ید اضافه می‌شود.

پس از افزودن ید، بلورهای نمک با دستگاه های صنعتی بزرگ خشک می شوند و برای بسته بندی آماده می شوند.

کارخانه نمک

صادرات نمک به عراق

ایران جزو کشورهایی است که معادن و غارهای نمک مرغوب در آن وجود دارد از طرفی وجود دریاچه های نمکی مانند دریاچه ارومیه باعث شده است تا ایران به یکی از تولیدکنندگان عمده نمک در منطقه خاورمیانه تبدیل شود.

از این رو امکان صادرات نمک به بسیاری از کشورهای منطقه مانند عراق فراهم شده است و فرصتی ناب برای ارز آوری ایران به وجود آمده است.

صادرات نمک به عراق فقط محدود به نمک های خوراکی نیست و بسیاری از سنگ های نمک تزئینی نیز به این کشور صادر می شود.

کارخانه نمک

خرید عمده مستقیم از کارخانه نمک گرمسار

کارخانه نمک گرمسار را می توان معروف ترین کارخانه نمک ایران دانست. این کارخانه در نزدیکی معادن سنگ نمک گرمسار قراردارد و بهترین موقعیت مکانی را نسبت به سایر کارخانه های نمک دارد. به همین سبب این کارخانه علاوه بر تولید نمک اقدام به فروش عمده سنگ نمک می کند.

کارخانه نمک

خرید عمده و مستقیم سنگ نمک از کارخانه نمک گرمسار می تواند خریدی به صرفه و ارزان باشد.

09129380188

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هالیتو شما را به خرید بهترین محصولات سنگ نمک دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *